۰ نفر

قیمت انواع تورهای گردشگری خارجی؛

کاهش قیمت تورهای آنتالیا در آستانه شهریور ماه + لیست قیمت تورهای آنتالیا

۲۸ مرداد ۱۴۰۲، ۱۰:۳۰
کد خبر: 729398
کاهش قیمت تورهای آنتالیا در آستانه شهریور ماه + لیست قیمت تورهای آنتالیا

بررسی هزینه های تور مسافرتی آنتالیا ویژه شهریور ماه ۱۴۰۲ به شرح جدول زیر است.

اقتصاد آنلاین- فائزه امین پویا، تور مسافرتی آنتالیا و تماشای دریای زیبای مدیترانه از مناطق مختلف، بازدید از بناهای رومی، لذت تفریحات هیجان انگیز همه و همه در یک هوای بی نظیر  بخش سفری بی نظیر و خاطره انگیز برای مسافران آنتالیا است.

همچنین در این ایام علاوه بر فراهم بودن تفریحات هتل‌ها هم همه امکانات لازم در تور مسافرتی آنتالیا را در اختیار مسافران گذاشته و آماده پذیرش و خدمت رسانی به گردشگران ایرانی هستند.

در مرداد ماه هتل های ۵ ستاره برای ۶ شب اقامت و با خدمات  لاکچریUALL قیمت اتاق یک تخته را تا بیش از ۳۰۰ میلیون اعلام کرده بودند این در حالیست که با نزدیک شدن به پایان تابستان قیمت تورهای آنتالیا به شرح زیر اعلام قیمت کرده اند:

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری خارجی و تور مسافرتی آنتالیا، برای ۶ شب سفر رفت و برگشت هوایی به آنتالیا و اقامت در هتل Maxx Royal Belek Golf Resort - Kids Concept  قیمت اتاق ۲ تخته مبلغ ۱۹۸,۴۹۰,۰۰۰  تومان و قیمت اتاق ۱ تخته مبلغ ۳۰۳,۷۹۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

این درحالی است که هتل The Land Of Legends Kingdom  برای همین مدت اقامت قیمت اتاق ۲ تخته را مبلغ۱۳۴,۵۹۰,۰۰۰تومان و قیمت اتاق ۱ تخته را مبلغ۲۰۱,۷۹۰,۰۰۰۰ تومان تعیین کرده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت‌ ارز و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز بازار متفاوت باشد.

قیمت تور آنتالیا ( ۶شب / شهریور ماه ۱۴۰۲)
هتل درجه هتل نوع اتاق قیمت(هرنفر / تومان)
Sherwood Exclusive Lara ۵ ۲ تخته ۶۶,۳۶۰,۰۰۰
Sherwood Exclusive Lara ۵ ۱ تخته ۹۰,۶۹۰,۰۰۰
Crystal Water World ۵ ۲ تخته ۵۶,۶۶۰,۰۰۰
Crystal Water World ۵ ۱ تخته ۹۵,۶۴۰,۰۰۰
Sensitive Premium Resort & Spa ۵ ۲ تخته ۴۳,۵۶۰,۰۰۰
Sensitive Premium Resort & Spa ۵ ۱ تخته ۶۳,۰۴۰,۰۰۰

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha