۰ نفر

احمد خاتمی: بی‌حجابی در کشور هیچگاه هنجار نخواهد شد / ما انقلاب کردیم تا حجاب بر مسند بنشیند

۷ مرداد ۱۴۰۲، ۲۱:۳۸
کد خبر: 728712
احمد خاتمی: بی‌حجابی در کشور هیچگاه هنجار نخواهد شد / ما انقلاب کردیم تا حجاب بر مسند بنشیند

خاتمی تصریح کرد: دشمن در پی عادی سازی بی‌حجابی است اما ما انقلاب کردیم تا حجاب بر مسند بنشیند و باید بدحجابان و بی حجابان احترام مجلس امام حسین (ع) را نگه دارند و بدانند بی‌حجابی در کشور هیچگاه هنجار نخواهد شد و جایی برای بی‌حجابی نخواهد ماند و ما عاشقان اباعبدالله نمرده ایم.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از صداوسیما، نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری گفت: بی‌حجابی عادی سازی نخواهد شد و بی‌حجابی در کشور هیچگاه هنجار نمی شود.

حجت الاسلام احمد خاتمی در مراسم عزاداری با عنوان "خانواده عاشورایی همگام با حضرت زینب" در کرمان گفت:هشت خانواده عاشورایی در کربلا بودند که ویژگی‌ و این خانواده ها عفاف و حجاب بود و سید الشهدای برای حفظ حجاب اجازه نمی‌داد اینها در جنگ شرکت کنند آنها را دعا می‌کرد وبه خیمه می فرستاد.

 وی خطاب به شرکت کنندگان گفت :این اجتماعات بیعت با امام حسین (ع) است و ما مسیر ولایت را دنبال می‌کنیم و نخواهیم گذاشت ولایت تنها بماند و همه ما پاسدار حجاب و عفافیم.

امام جمعه تهران افزود: خانواده‌ها اقوام و نظام اسلامی باید پاسدار حریم عفاف و حجاب باشند و روسای سه قوه و وزیر کشور پاسدار حریم حجاب و عفاف هستند و ادارات جای با حجابها است و از مسئولان می‌خواهیم در این عرصه انجام وظیفه کنند .

وی بیان کرد: بی تردید بی حجابی منکر است ریشه بی حجابی "قُرت العین بهایی" است و رضاخان با دستور اربابانش ۱۰۰ نفر را در مسجد گوهرشاد بخاطر دفاع از حجاب کُشت.

خاتمی تصریح کرد:دشمن در پی عادی سازی بی‌حجابی است اما ما انقلاب کردیم تا حجاب بر مسند بنشیند و باید بدحجابان و بی حجابان احترام مجلس امام حسین (ع) را نگه دارند و بدانند بی‌حجابی در کشور هیچگاه هنجار نخواهد شد و  جایی برای بی‌حجابی نخواهد ماند و ما عاشقان اباعبدالله نمرده ایم و با تدبیر و موعظه و محبت نمی‌گذاریم که بی‌حجابی عادی سازی شود.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha