۰ نفر

به گزارش سرویس خودروی اقتصادآنلاین؛

وضعیت بازار خودرو یکشنبه ۱۸ تیرماه / سقوط تاریخی قیمت دنا اتوماتیک و دنده‌ای

۱۸ تیر ۱۴۰۲، ۱۱:۰۰
کد خبر: 725396
وضعیت بازار خودرو یکشنبه ۱۸ تیرماه / سقوط تاریخی قیمت دنا اتوماتیک و دنده‌ای

قیمت روز محصولات ایران خودرو و سایپا اعلام شد.

به گزارش سرویس خودروی اقتصادآنلاین؛ قیمت خودرو امروز با کاهش اندک به‌روزرسانی شد. این اولین موج گسترده کاهش قیمت پس از چند روز صعود متوالی است که نمودار قیمت همه خودروهای پرفروش داخلی را نزولی کرده است.

سقوط تاریخی قیمت دنا اتوماتیک و دنده‌ای

اگرچه سرعت کاهش قیمت خودرو مدتی است که کند شده است با این حال بررسی تغییرات بازار خودروهای داخلی حاکی از آن است که طی دوماه گذشته قیمت برخی از خودروها تا ۲۰۰ میلیون تومان نیز کاهش داشته است. این آمار مربوط به دنا معمولی ایران خودرو با ریزش ۲۰۰ میلیون تومانی طی دوماه است. البته دنا اتوماتیک پلاس نیز در این مدت ۱۵۰ میلیون تومان کاهش را به ثبت رسانده است.

در ادامه آخرین قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا و تغییر آن نسبت به روز گذشته (هفدهم تیرماه ۱۴۰۲) را می‌خوانید؛

قیمت روز ایران خودرو

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ به ۴۷۰ میلیون رسیده است که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون تومان گران شده است.. این خودرو طی دوماه گذشته گذشته ۱۳۰میلیون ارزان شده است. مدل ۱۴۰۱ این خودرو ۴۹۵ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۲ نیز به ۵۵۵  میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون تومان کاهش را ثبت کرده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دستی فرمان برقی مدل ۱۴۰۲ هم ۶۶۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است اما  نزدیک به سه هفته گذشته  ۱۳۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دنده ای پانوراما مدل ۱۴۰۲ امروز ۶۹۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته کاهش ۱۰ میلیون تومانی را ثبت کرده است و طی دو هفته گذشته ۳۵ میلیون گران شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۱ امروز ۸۰۵ میلیون تومان است که طی روز گذشته ۵ میلیون تومان کاهش را به ثبت رسانده است. این خودرو تقریبا دو ماه گذشته ۱۴۰ میلیون ارزان شده است.  مدل ۱۴۰۲ این خودرو ۸۴۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته  ۵ میلیون ارزان شده است. این  مدل طی یک ماه گذشته ۹۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت تارا اتوماتیک ۱۴۰۱ ، ۸۰۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون ارزان شده است و طی دو هفته گذشته ۴۰ میلیون بالا رفته است. تارا اتوماتیک صفر ۱۴۰۲ هم ۸۲۰ تومان قیمت خورده است که طی روز گذشته ۱۰ میلیون ریزش داشته است. اما  ۲۰ میلیون افزایش را طی دو هفته به ثبت رسانده است. 

قیمت تارا دنده ای۱۴۰۲ هم به ۷۰۰میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است و  طی ۵۹ روز گذشته ۱۲۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس مدل ۱۴۰۲ به حوالی  ۸۳۵میلیون تومان رسیده است که به معنای ثبات طی روز گذشته و کاهش ۱۵۰ میلیونی طی دو ماه گذشته  است.

قیمت دنا معمولی ۱۴۰۱ هم به ۶۱۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است اما طی ۶۰ روز گذشته ۲۰۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت رانا پانوراما پلاس مدل ۱۴۰۱ به ۵۴۵ میلیون تومان رسیده است که طی روز گذشته ثابت مانده است و طی دو هفته گذشته ۲۵ میلیون ارزان شده است.  رانا پلاس پانوراما ۱۴۰۲ نیز ۵۶۵ میلیون تومان که تغییر نکرده است.

قیمت رانا پلاس مدل ۱۴۰۱ هم ۴۸۵  میلیونی شده است که طی روز گذشته  ثابت مانده است و طی  ۱۴ روز گذشته ۳۵ میلیون گران شده است.

قیمت سمند EF۷ مدل ۱۴۰۱ حوالی ۵۳۵میلیون تومان است که طی روز گذشته  ۲۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت سمند سورن پلاس بنزینی مالتی مدیا مدل ۱۴۰۱ هم ۵۶۰ میلیونی شده است که نسبت به روز گذشته ۵میلیون کاهش داشته است. این خودرو طی دو هفته گذشته ۶۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو پارس LX  مدل ۱۴۰۲ نیز ۶۳۰ میلیون اعلام شده است که طی روز گذشته ثابت مانده است. این خودرو هشتم خردادماه ۶۶۵ میلیون تومان بود و نسبت به امروز ۳۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو پارس XU۷P مدل ۱۴۰۲ نیز ۵۲۰ میلیون تومان شده است که نسبت به روز گذشته ۵میلیون  ارزان شده است.

قیمت پژو پارس ELX-TU۵ مدل ۱۴۰۱ نیز به ۷۱۵ میلیون تومان رسیده است که طی روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است و گران ترین مدل پژو پارس است.

قیمت پژو ۴۰۵ SLX مدل ۱۴۰۰ نیز یک روزه ۱۰ میلیون تومان ارزان شده  و ۵۲۵ میلیون تومان است.

قیمت روز سایپا

قیمت پراید ۱۵۱ پلاس مدل ۱۴۰۰ به ۲۷۵ میلیون تومان رسیده است و نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است.

قیمت پراید ۱۵۱ SE مدل ۱۴۰۱ هم  بدون تغییر حوالی ۲۶۰ میلیون تومان به روزرسانی شد.

قیمت تیبا صندوق دار SX بنزینی مدل ۱۴۰۱ نسبت به  گذشته  ۵ میلیون ارزان شده است و  ۳۳۰میلیون تومان است.

قیمت تیبا EX هاچ بک مدل ۱۴۰۰ با ثبات ۳۳۰ میلیون تومان اعلام شده است که تغییر نکرده است.

قیمت ساینا S دنده ای‌ مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۵۵ میلیون تومان خریدوفروش می شود  که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است.

قیمت ساینا EX دنده ای مدل ۱۴۰۱ نیز ۳۴۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته تغییری نداشته است.

قیمت کوییک دنده ای R مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۵۵ میلیون رسیده است که نسبت به روز گذشته  ۵ میلیون تومان کاهش را به ثبت رسانده است.

قیمت کوییک دنده ای S مدل ۱۴۰۱ هم ۳۵۵ میلیون تومان شده است که نسبت به روز گذشته تغییری نکرده است و  مدل ۱۴۰۲ این خودرو هم ۳۶۵ میلیون است که قیمت آن بدون تغییر به روز شده است. 

قیمت کوییک R پلاس اتوماتیک مدل ۱۴۰۱ نیز ۴۲۰ میلیون تومان اعلام شده است که نسبت به روز گذشته کاهش ۵ میلیون تومانی را به ثبت رسانده است.

قیمت شاهین سایپا مدل ۱۴۰۲ امروز به ۵۷۰میلیون تومان رسیده است و نسبت به روز گذشته  ۵ میلیون تومان کاهش داشته است. شاهین G مدل ۱۴۰۰ هم ۵۴۵ میلیون تومان فروخته می‌شود که به معنای افزایش ۴۰ میلیونی طی دو هفته گذشته است.

برای مشاهده اخبار روز خودرو و آخرین قیمت خودرو در بازار کلیک کنید.