۰ نفر
خوردن این میوه خوش رنگ و لعاب صبح ناشتا حکم کوره چربی سوزی را دارد!

گریپ فروت قدرت بی‌نظیری در سوزاندن و از بین بردن چربی‌ها دارد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از برنا ، گریپ فروت قدرت بی‌نظیری در سوزاندن و از بین بردن چربی‌ها دارد.

برپایه این خبر ، خوردن گریپ فروت به صورت ناشتا باعث شکسته شدن پیوند بین چربی ها ودرنهایت کاهش آنها میشود.

گریپ فروت سرشار از ویتامین سی است و به اندازه پرتقال، دشمن سرماخوردگی و بیماری‌های ویروسی است. آنتی‌اکسیدان‌های موجود در این میوه سلول‌های بدن را در برابر آسیب حفظ می‌کنند. بنابراین با مصرف میوه گریپ فروت خطر بیماری‌های سرطان کاهش می‌یابد. این میوه یکی از نوشیدنی‌های تقویت‌کننده سیستم ایمنی است.

برخی افراد از این میوه برای کاهش وزن استفاده می‌کنند. واقعیت این است که بر اساس تحقیقات رابطه مستقیمی بین مصرف این میوه و لاغری وجود ندارد. با این حال، گریپ فروت میوه کم‌کالری است و مصرف به ‌اندازه آن می‌تواند در رژیم کاهش وزن جای داشته باشد.

مصرف میوه گریپ فروت می‌تواند به افزایش سوخت‌وساز بدن کمک کند. برخی مطالعات نیز نشان دادند که مصرف این میوه باعث کاهش تری‌گلیسیرید تا حدود ۱۷ درصد می‌شود. نوشیدن یک لیوان آب گریپ فروت در وعده صبحانه به کنترل قند خون نیز کمک می‌کند و ممکن است در کنترل چاقی موثر باشد.

میوه گریپ فروت می‌تواند بخشی از پتاسیم مورد نیاز روزانه شما را تامین کند. متخصصان تغذیه معمولا توصیه می‌کنند که به جای نمک از منابع طبیعی برای تامین پتاسیم استفاده کنید. این روش به کاهش فشار خون شما کمک می‌کند و خطر بیماری‌های قلبی و عروقی را از شما دور می‌کند.

۰ نفر