۰ نفر

شخصیت شناسی؛ وقتی چین و چروک صورت شما را لو می دهد!

۱۴ آبان ۱۴۰۱، ۲۱:۵۳
کد خبر: 678953
شخصیت شناسی؛ وقتی چین و چروک صورت شما را لو می دهد!

چین و چروک روی پیشانی هرکس این توانایی را دارد تا شخصیت آن فرد را برملا کند.

خواستگار شناسی جالب | شناخت خواستگار از روی چین و چروک صورتش

به گزارش اقتصاد آنلاین، با گذر زمان، چین و چروک روی صورت هر کسی ظاهر می‌شود و حتی برخی از جوانان هم با این چین و چروک‌ها را روی صورت خود پیدا می‌کنند، اما آیا می‌دانستید که چین و چروک روی صورت هر شخص با شخصیت وی تناسب دارد؟

چین و چروک صورت شما به دلیل حالت‌های مختلف صورت و بافت‌های عضلانی صورت ظاهر می‌شوند که به شکل‌های متفاوتی برای افراد مختلف ایجاد می‌شود و همچنین می‌توانند اسرار زیادی از شخصیت یک فرد برملا کند. بنابراین، در تست روانشناسی در نظر گرفته برای شما، آن خط پیشانی که شبیه خط پیشانی شما است، انتخاب کنید تا راز‌های شخصیتتان را بفهمید.

شماره ۱: یک خط عمودی بین چشم‌هایتان

این خط زمانی به وجود می‌آید که شما به طور دائم اخم کنید. یعنی، شما خیلی زیاد فکر می‌کنید. مانند رودین متفکر، به طور عمیقی به فکر فرو می‌روید. شما همچنین ممکن است فردی باشید که همیشه به اسرار و فنون جهان، نکات فلسفی، حتی نکات غیر سکولار فکر می‌کنید. ایده‌های شما معمولاً محدود به موضوعات هستی شناختی نیستند.

این مدل چین و چروک پوستتان نشان می هد شما دلسوز هستید یعنی شخصی بی‌پروا نیستید و برای افراد دیگر دلسوزی می‌کنید. شما ممکن است به سادگی افراد و مسائل آن‌ها را درک کنید. در نتیجه، افراد هرچه در دلشان است به شما می‌گویند فقط به این دلیل که احتمالاً می‌توانید با احترام با آن‌ها کنار بیایید.

همچنین ممکن است روحیه شوخ‌طبعی داشته باشید. شوخ‌طبعی شما دوستانتان را بیشتر جذب می‌کند. آن‌ها صحبت کردن با شما را دوست دارند و ممکن است اسرارشان را در اختیار شما بگذارند. آن‌ها به شما اعتماد می‌کنند و ثانیه بعد، با شوخی‌های ظریف شما خنده به روی لب‌هایشان می‌نشیند.

شماره ۲: دو چروک عمودی بین دو چشم

چین و چروک به صورت دو خط در ابروی شما نشان می‌دهد که شما یک فرد خاص و پرشور هستید. علاوه بر این، در هر کار کوچکی که بدون ذخیره انجام می‌دهید غرق می‌شوید. شما فردی طاقت‌فرسا هستید و احساس وظیفه می‌کنید.

شما یک فرد کمالگرا هستید و به عنوان یک کمالگرا، سعی می‌کنید هر کار کوچکی را با دقت انجام دهید که این نشان می‌دهد شما فردی باوجدان هستید. با این وجود، به دلیل این نوع ترس، ممکن است معمولاً دلهره داشته باشید و به دلیل مسائل جزئی، به خود استرس وارد کنید.

صرف نظر از اولویتی که می‌توانید داشته باشید، شما روش ماندن سر قول خود را می‌دانید و این فداکاری را بسیاری تحسین می‌کنند. در واقع، پس از اتمام یک کار، ممکن است خیلی راحت باشید، گویا یک بار سنگین از شانه‌های خود برداشته شده است. با این وجود، شما به کارایی احترام می‌گذارید.

شماره ۳: بدون چروک

اگر هنگامی که ابروی خود را بالا می‎‌برید، چین و چروک روی پیشانی‌تان نمیفتد، به خودتان به صورت متمایز فکر کنید. ممکن است هیچ فکر منفی یا نامطلوبی نداشته باشید و ذهنی پر از خوش‌بینی و خوشبختی داشته باشید. شما فردی هستید که تحت تأثیر اتفاقات بد قرار نمی‌گیرید.

هیچ چیزی شما را تحت تأثیر قرار نمی‌دهد. هنگامی که اتفاق بدی رخ می‌دهد، برنامه شخصی خود را داشته باشید و اجازه ندهید که آن اتفاق شما را ویران کند. در حقیقت، ممکن است نخواهید با وجود مشکلاتتان، لبخندتان را از دست دهید و به همین دلیل، شخصیت معقول شماست که شما را به عنوان پرتوی امید به دیگران معرفی می‌کند.

همه افراد دوست ندارند ببینند که شما با هر مسئله کوچکی که برایتان پیش می‌آید، لبخند به لب دارید، اما مسئله این است که شما احساس می‌کنید صرف انرژی زیاد برای موضوعی که هیچ مدیریتی روی آن ندارید، بی‌تأثیر است.

شماره ۴: یک خط افقی

وقتی ابرویتان را بالا می‌برید، یک خط افقی روی پیشانی‌تان تشکیل می‌شود، به این معنی است که شما یک شخص خاص و منطقی هستید. به عنوان گزینه‌ای برای درمان احساسات با مشکلات خود، از یک روش تحلیلی منطقی استفاده می‌کنید. آن‌ها استدلال شفافی دارند و مسائل را عینی می‌بینند تا پاسخ معقول به مسائل را کشف کنند.

شما احساسات کمی نشان می‌دهید. از آنجا که شما با صدای بلند نمی‌خندید و یا مدام گریه نمی‌کنید، به نظر نمی‌رسد که دوست داشته باشید احساسات خود را نشان دهید. البته، ممکن است این مسئله غیر عادی باشد و شما افکار خود را داشته باشید و با تصمیم‌های خود نشان خواهید داد که یک فرمانده عالی خواهید بود و وقت خود را با نگرانی در مورد آنچه واقعا احساس می‌کنید، تلف نمی‌کنید.

شما با توجه به قابلیت‌های سریع خود، به زودی می‌توانید در هر سناریویی مدیریت را بر عهده بگیرید و افراد احتمالاً شما را باور می‌کنند. این کاملاً مشهود است تا بتوانید دیگران را جهت‌دهی و راهنمایی کنید که به شما کمک کند به زودی نظم را در یک سناریوی آشفته برقرار کنید. به همین دلیل افراد به دلیل توانایی تصمیم‌گیری سریع شما می‌توانند شما را تحسین کنند. هرچند، معمولاً آن‌ها واقعاً احساس تنهایی می‌کنند، اما این شما را برای ادامه کار با دوام‌تر جلوه نمی‌دهد.

آن‌ها به سادگی تعهدات خود را می‌پذیرند و افراد قادر به باور شما هستند. آن‌ها روش صحیح برای دادن مسیر و ایجاد نظم در هرج و مرج را می‌دانند و افراد قدرت اراده شما را تماشا می‌کنند. به طور معمول این امکان وجود دارد که واقعاً احساس تنهایی کنید، اما به عنوان جایگزینی حواس پرتی، به خود انگیزه دهید تا با دوام‌تر کار کند.

شماره ۵: دو خط افقی روی پیشانی

چین و چروک به صورت دو خط افقی روی پیشانی شما نشان می‌دهد که شما فردی از خود گذشته هستید و همیشه به حال خوب دیگران اهمیت می‌دهید. شما همه کار‌های کوچک را برای خوشحال کردن عزیزانتان انجام می‌دهید، زیرا در همه حال درگیر رفاه حال آن‌ها هستید و همچنین می‌خواهید آن را با هر ارزشی به دست آورید.

شما یک فرد انسان دوست هستید. شما فردی خاص و قادر به مدیریت عدالت و احترام هستید. افرادی که دو خط روی پیشانی خود دارند، این امکان را فراهم می‌کنند که خواسته‌های خانواده و دوستانتان برآورده شود و علاوه بر این، ممکن است برای معاشرت عالی باشید. غیرت شما برای رفاه حال افراد به شما انگیزه می‌دهد تا دوستان جدیدی پیدا کنید و حلقه دوستان و آشنایان خود را گسترش دهید.

ممکن است شما افکاری آرمانی داشته باشید. اگرچه همیشه موقعیت‌های آرمانی اتفاق نمیفتد، سعی کنید این هدف را در دنیای شخصی خود به دست آورید. حداقل، با این نوع تفکر، زندگی شما می‌تواند همان جیزی باشد که تصور می‌کنید. این خطوط روی پیشانی شما افراد را ترغیب می‌کند تا با شما همکاری کنند و دنیا را به مکانی بهتر برای زندگی تبدیل کنند. با این حال، زمینه‌ای فراهم خواهد شد تا به آرامش بیشتر برسید.

شماره ۶: سه خط افقی روی پیشانی

چین و چروک پیشانی

اگر ابروهایتان را بالا کشیدید و سه خط افقی روی پیشانی خود دیدید، بین همه شخصیت‌ها یک جغد باهوش به حساب می‌آیید. دانش شما از تجربه‌تان در سال‌های گذشته به دست آمده است و شما بیش از سن خود می‌فهمید. در واقع، شما با ذات عمیق و توانایی ذهنی خود همه را شگفت‌زده می‌کنید و این مسئله می‌تواند به خاطر تجزیه و تحلیل شما از جهان اطرافتان باشد، چون شما به دنبال راه حل‌هایی برای عمیق‌ترین اسرار و فنون موجود در کره زمین هستید. شما مردم را با دانش خود متحیر می‌کنید.

آنچه شما را بسیار منطقی جلوه می‌دهد احتمالاً این واقعیت است که ممکن است در زندگی خیلی سختی کشیده باشید. به همین دلیل، شما یک فرد سرسخت در دنیا هستید. به همین دلیل هم دیگران را خوب درک می‌کنید، چون خودتان سختی آن فرد را پیش از این، تحمل کرده‌اید. ممکن است شما در یک فاجعه به دیگران کمک کنید و همین توانایی می‌تواند مهارت شما را نشان دهد.

شما خیلی نگران هستید و همین مسئله باعث می‌شود که افرادی مثل شما از دیگران فاصله بگیرید، چون همیشه متوجه هستید که کدام مشکلات بی اهمیت هستند. با نگرانی خود مسئله‌ای که باید در کوتاه‌ترین زمان حل شود، تبدیل به یک بحث طولانی‌مدت می‌کنید. شما قبل از انتخاب یک نفر به عنوان دوست یا همراه، مزایا و معایب همراه بودن با او را می‌سنجید. به همین دلیل، بدون توجه به انتقادات، می‌توانید انتخاب واضح و روشنی داشته باشید.