۰ نفر
مشکل مسکن مهر این بود که به جای شهر خانه ساختند

رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی از پیش‌بینی سه هزار میلیارد تومان برای توسعه راه‌های استان البرز خبر داد و گفت:‌ در مسکن مهر به جای شهرسازی، مسکن سازی شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در حاشیه بازدید از پروژه‌هاى عمرانى استان البرز اظهار کرد: سه هزار میلیارد تومان به منظور توسعه راه های استان البرز از محل مصوبات سفر رئیس جمهور پیش بینی شده است. این اعتبار به غیر از بودجه های دیگر ملی و استانی راه ها بوده که برای پیشبرد پروژه های راهسازی در اختیار البرز قرار می گیرد.

وی ادامه داد: از مسوولان استانی در البرز خواسته شد تا هرچه سریع تر نسبت به اجرای پروژه های راهسازی اقدام کنند تا این پروژه ها در اسرع وقت مورد بهره برداری قرار گیرند.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به گستردگی فعالیت های این وزارتخانه در بخش های حمل و نقل ریلی، هوایی و زمینی در کشور گفت : با این اوصاف تلاش ها بر اجرای پروژه ها معطوف شده است.

قاسمی به مشکلات زیرساختی شهر جدید هشتگرد استان البرز اشاره کرد و افزود: امروز شاهد بسیاری از کاستی ها در مسکن مهر از جمله شهر جدید هشتگرد و مسکن مهر ماهدشت کرج در بخش های مختلف هستیم که در این زمینه در شورای عالی مسکن برآوردهایی برای تامین زیر ساخت ها انجام شده و نیازها اولویت بندی شده است.براین اساس پروژه هایی مانند ساخت بیمارستان در اولویت کاری قرار دارند.