۰ نفر

آغاز ثبت نام آزمون جذب عمومی ‌تصدی منصب قضاء

۱۸ اسفند ۱۴۰۰، ۱۰:۰۳
کد خبر: 618887
آغاز ثبت نام آزمون جذب عمومی ‌تصدی منصب قضاء

با اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، ثبت نام در آزمون جذب عمومی تصدی منصب قضا (ویژه طلاب) حوزوی از امروز چهارشنبه ۱۸ اسفند آغاز می شود و به مدت سه روز ادامه دارد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا،  ‌سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد به اطلاع متقاضیان ثبت نام در آزمون جذب عمومی تصدی منصب قضا (ویژه طلاب) حوزوی ‌می‌رساند، معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه در نظر دارد براساس تفاهم‌نامه با مجتمع فقه، حقوق و قضای اسلامی وابسته به مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه  اقدام به برگزاری آزمون نماید. ثبت‌نام متقاضیان ثبت نام در آزمون جذب عمومی تصدی منصب قضا (ویژه طلاب) حوزوی منحصراً به صورت اینترنتی از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org از امروز چهارشنبه مورخ  ۱۸ اسفند آغاز می شود و در روز شنبه مورخ ۲۸ این ماه پایان می پذیرد. 

بر این اساس،  ضرورت دارد که همه متقاضیان در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز نسبت به ثبت‌نام در آزمون اقدام نمایند.

با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمون های قبلی، در خصوص اشتباه در ارسال عکس متقاضیان، که این موضوع اکثراً برای متقاضیانی رخ داده است که ثبت نام آنان توسط دیگران انجام شده است، تاکید می شود که علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت‌نامی، حتما نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت کنند تا عکس متقاضی دیگری به جای عکس داوطلب الصاق نشود. در صورت ارسال عکس اشتباهی از طرف فرد متقاضی، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.

 آزمون فوق در روز جمعه مورخ ۲۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ به صورت تستی و منحصراً در شهر قم برگزار می‌شود. کارت ورود به جلسه آزمون از روز چهارشنبه مورخ ۲۱ این ماه از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور در دسترس متقاضیان قرار خواهد گرفت.