۰ نفر

جلسات ویژه مجلس برای افزایش مستمری مددجویان کمیته امداد

۱۷ اسفند ۱۴۰۰، ۱۳:۵۲
کد خبر: 618694
جلسات ویژه مجلس برای افزایش مستمری مددجویان کمیته امداد

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسات ویژه برای افزایش مستمری مددجویان از سوی نمایندگان خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، جلال محمودزاده، نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی در خصوص «افزایش بودجه مستمری کمیته امداد گفت: از ابتدای انقلاب تا به الان حمایت از مستضعفان اولویت اول مسئولان و مقامات جمهوری اسلامی بوده استو مجلس انقلابی به این موضوع توجه ویژه خواهد داشت.

 وی در ادامه افزود: یکی از دغدغه‌هایی که من و دیگر همکارانم در مجلس شورای اسلامی داریم این است که مستمری مددجویان کمیته‌امداد به میزانی باید برسد که بتواند نیازهای اولیه این خانواده‌ها را تامین کند.

نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه براساس مصوبه کمیسیون تلفیق افزایش مستمری مددجویان کمیته امداد حدود ۲۲ درصد در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: خواسته کمیته امداد به عنوان نهاد متولی رسیدگی به امور محرومان که با استفاده از محاسبات دقیق علمی و تجربی به دست آمده، افزایش ۴۰ درصدی مستمری پرداختی به مددجویان است.

محمودزاده با اظهار امیدواری برای تصویب افزایش مستمری مددجویان به میزان حداقل ۴۰ درصدی تاکید کرد: بنده بدین قضیه واقف هستم که مستمری مددجویان کمیته امداد کفاف نمی‌دهد اما با صحبت‌ها و جلساتی که در مجلس داشتیم تصمیماتی در جهت افزایش بودجه و مستمری مددجویان گرفتیم که باید در صحن علنی نیز تصویب شود.