۰ نفر

اقتصاد آنلاین گزارش می‌ دهد؛

بررسی وضعیت اخیر بیت‌ کوین/ رمزارز مشهور امسال به ۶۰هزار دلار می‌ رسد؟

۲۱ شهریور ۱۴۰۰، ۱۶:۰۵
کد خبر: 561632
بررسی وضعیت اخیر بیت‌ کوین/ رمزارز مشهور امسال به ۶۰هزار دلار می‌ رسد؟

با وجود اینکه بیت‌کوین اخیرا افت قابل توجهی تجربه کرده، برخی از تحلیلگران با استناد به روند حرکتی نمودارهای تکنیکال پیش‌بینی می‌کنند که این رمزارز احتمالا تا ماه آینده روند صعودی در پیش بگیرد.

اقتصاد آنلاینمهسا نجاتی؛ به گزارش کوین‌تلگراف، تجزیه و تحلیل‌های جدید نشان می‌دهد که بیت‌کوین به منظور حفظ روند صعودی باید دو میانگین متحرک اصلی را حفظ کند، اما با این حال، به نظر می‌رسد که در حال شکست است.

پلتفرم معاملاتی Decentrader در آخرین به روزرسانی خود هشدار داد که فعلا روند صعودی در بازار سلطه ندارد.

بیت‌کوین در پایان هفته گذشته شاهد افت بود و اکنون در محدوده کانال ۴۵هزار و ۵۰۰دلاری معامله می‌شود. این قیمت به میزان قابل توجهی پایین‌تر از میانگین متحرک ۲۰۰روزه و اندکی بالاتر از میانگین متحرک ۵۰روزه است.

برای در پیش گرفتن روند صعودی توسط بیت‌‌کوین، این دو میانگین متحرک باید حفظ شود و افت زیر خط میانگین متحرک ۵۰روزه، باعث ناامیدی خواهد شد.

میانگین متحرک ۵۰ و ۲۰۰روزه در حال ایجاد "تقاطع طلایی" بودند که به طور سنتی یک سیگنال صعودی را نشان می‌داد، اما فروش چشمگیر در هفته جاری، احتمالا این روند را از مسیر خارج کند.

بیت‌کوین در اوایل سه ماهه چهارم به ۶۰هزار دلار می‌رسد؟

بر اساس گزارش کوین‌تلگراف، با وجود اتفاقات هفته اخیر، روند صعودی بلندمدت بین تحلیلگران تغییر چندانی نکرده است.

بر اساس الگوهای تاریخی، پیش‌بینی می‌شود که ماه سپتامبر، ماه امیدوارکننده‌ای نباشد، اما از ماه آینده انتظار می‌روند روند قیمتی بیت‌کوین به میزان قابل توجهی تغییر کند.

تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که سطح ۶۰هزار دلاری در اوایل سه ماهه چهارم مجددا آزمایش شود، که احتمالا باعث ایجاد یک روند اصلاحی دیگر و صعود چشمگیر را تا پایان سال جاری ارائه دهد.

هدف بعدی برای بالاترین سطح قیمت بیت‌کوین تا پایان سال ۲۰۲۱، احتمالا کانال ۱۰۰هزار دلاری باشد.

2