۰ نفر

حزب الله به انتقام برخاست

۲۳ دی ۱۳۹۸، ۱۳:۲۱
کد خبر: 409285
حزب الله به انتقام برخاست

حزب‌الله لبنان با نصب پلاکاردهایی در مرز با اراضی اشغالی به انتقام از حمله جنایتکارانه آمریکا به کاروان حشد شعبی و شهادت سردار سلیمانی تهدید کرد.

 

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، حزب‌الله لبنان در این پلاکاردها، رژیم صهیونیستی را به گرفتن انتقام خون شهید سپهبد قاسم سلیمانی تهدید کرده است.

در همین راستا، روزنامه عبری زبان "ماکور ریشون" روز یکشنبه تصاویری از پلاکاردهای حزب‌الله در طول مرزهای مشترک دو طرف را منتشر کرد که در میان آنها پلاکاردی با تصویر سردار شهید قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران وجود داشت و بر روی آن نوشته شده بود، پرچم او را در تمامی میدان‌ها و جبهه‌ها حمل خواهیم کرد.

همچنین بر روی این پلاکارد با زبان عبری عبارتی به مفهوم "ترس از او ادامه دارد" نوشته شده بود.

رژیم صهیونیستی نیز برای مقابله با این جنگ روانی و سرپوش نهادن بر هراس خود، پلاکاردهایی را نصب و اعلام کرد در تمامی مناطق با این حزب مقابله می‌کند.

ماکور ریشون در ادامه نوشت، به نظر می‌رسد حزب‌الله پس از ترور سردار سلیمانی، در حال حاضر تهدید واقعی برای اسرائیل محسوب می‌شود و پلاکاردهایی که در روزهای گذشته در مرزها نصب شده‌اند، گواهی بر این مساله هستند.

از زمان شهادت سردار سلیمانی، ارتش رژیم صهیونیستی آماده‌باش نیروهای خود در جبهه شمالی را برای مقابله با هرگونه اتفاقی چه از جنوب لبنان و چه از منطقه جولان سوریه در بالاترین سطح قرار داده است.

پیشتر حزب‌الله لبنان اعلام کرده بود انتقام ترور سلیمانی را می‌گیرد، در این راستا نعیم قاسم، معاون دبیرکل حزب‌الله تاکید کرد، "این انتقام برای ایران نبوده بلکه برای کل جهان اسلام و تمامی نهادهای مقاومت در برابر اسرائیل است".