۰ نفر

با حمایت مالی بانک انصار مسابقات رالی اتومبیل‌رانی برگزار شد

۳۱ تیر ۱۳۹۶، ۹:۲۸
کد خبر: 207246
با حمایت مالی بانک انصار مسابقات رالی اتومبیل‌رانی برگزار شد

در ادامه حمایت‌های مالی بانک‌انصار از فعالیت‌های ورزشی و تفریحی ، به ویژه مسابقات ‌رالی ‌اتومبیلرانی، این بار تور یکروزه ، زیر نظر هیئت موتورسواری واتومبیلرانی استان تهران، در مرکز استان مازندران شهر ساری برگزار شد .

 به گزارش اقتصاد آنلاین ، در ادامه حمایت بانک انصار از مسابقه رالی یک روزه تفریحی- خانوادگی جام پیشخوان بانکی انصار که در استان تهران و در سال 94 برگزار شده بود این بار در جهت باز معرفی کارت شهروندی( ساری کارت ) و تبلیغات گسترده در سطح شهر برای انجام اقدامات تشویقی فعالیت های ورزشی ، باعث شد تا هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی درخواست برگزاری این مسابقه را برای دومین بار به بانک انصار در استان مازندران ارائه کند .

 این گزارش به نقل از مدیریت شعب بانک انصار استان مازندران می افزاید، پروژه کارت شهروندی ساری از اسفند 1392 با همکاری بانک انصار و سازمان شهرداری ساری و با تجهیز حدود 4 هزار دستگاه در سیستم حمل ونقل شهری ( اتوبوس  مجهز بهAFC  و AVL ، ون و تاکسی)  آغاز بکار کرد که با همراهی واستقبال حدود 100هزار نفر از هموطنان مازندرانی روبرو شده است .

رالی اتومبیل رانی

در ادامه این گزارش آمده است ، شروع مسیر اول این مسابقات از هتل نوید ساری تا سنگ بِن و مسیر بعدی  20 کیلومتری جنگل امره و جنگل ارزفون تا قائمشهر ادامه یافت و در پایان راند دوم مسابقات حرفه ای رالی کشور، فرید پروین از تیم ستارگان سرعت ساری نفر اول، میثاق قاسمی از تیم ستارگان سرعت ساری نفردوم و علی کلهر از تیم سایپا تهران نفر سوم این مسابقات به صورت انفرادی معرفی شدند و همچنین تیم سایپا با ۲۷ امتیاز در جایگاه نخست و تیم ستارگان سرعت ساری در جایگاه دوم قرار گرفت.

هدف بانک انصار در حمایت از این برنامه تشویق آحاد شهروندان به فعالیت های ورزشی ،توسعه ورزش همگانی و تفریحات سالم می باشد .

رالی اتومبیل رانی

رالی اتومبیل رانی