کد خبر 468544

در سومین جلسه شورای راهبری و تلفیق بودجه انجام شد؛

بررسی ضوابط مالی بخشنامه بودجه۱۴۰۰

ضوابط مالی بخشنامه بودجه سال ۱۴۰۰ در سومین جلسه شورای راهبری و تلفیق بودجه با حضور معاونین و مدیران در محل سازمان برنامه و بودجه کشور مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش اقتصادآنلاین، در این جلسه پیوست‌های بخشنامه بودجه سال ۱۴۰۰ شامل برنامه زمانبندی،‌ سقف اعتبارات هزینه ای و سرمایه ای حسب فصول عملیاتی، دستورالعمل بودجه شرکتهای دولتی، دستورالعمل بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد، دستورالعمل تکمیل فرمهای دستگاه های اجرایی و همچنین نحوه تهیه و جمع بندی گزارشات لایحه بودجه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه سید حمید پورمحمدی معاون اقتصادی و هماهنگی برنامه و بودجه، گفت: موضوعاتی که در این نشست مورد بررسی قرارگرفت مرور بخش‌های مهم بخشنامه بودجه سال ۱۴۰۰ از جمله منابع - مصارف و ضوابط مالی که باید منضم به بخشنامه بودجه باشد که به‌زودی توسط ریاست محترم جمهوری ابلاغ خواهد شد. 

وی افزود: ما امیدواریم تا پایان هفته جاری بخشنامه بودجه و پیوست‌های آن به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شود تا دستگاه‌ها بتوانند بودجه خود را در موعد مقرر ارایه کنند.

او همچنین گفت: علی‌رغم همه تهدیدها و تحریم‌ها و محدودیت‌های موجود در منابع درآمدی همه پرداخت های اجتناب ناپذیر از جمله حقوق کارمندان و بازنشستگان و همچنین پرداخت‌ها به طرح های عمرانی را با نظم تاکنون انجام داده‌ایم.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر