قیمت انواع تورهای گردشگری خارجی؛

۷ شب سفر به بدروم ترکیه ۱۲۸ میلیون تومان! + لیست قیمت تورهای بدروم

قیمت انواع تور مسافرتی بدروم ویژه شهریور ماه ۱۴۰۲ به شرح جدول زیر است؛

۷ شب سفر به بدروم ترکیه ۱۲۸ میلیون تومان! + لیست قیمت تورهای بدروم

 اقتصاد آنلاین- فائزه امین پویا؛ بدروم سرزمین آب‌های ابدی است، جایی که تا چشم کار می‌کند نور و آب دنیای دیگر را رقم زده‌اند. شهری ساحلی در جنوب غرب ترکیه که در کنار دریای اژه موقعیت توریستی خوبی را پیدا کرده است.

واژه «بدروم» به معنای پایین است و از آنجاییکه این شهر در پائین ترکیه قرار گرفته است این نام را یدک می‌کشد. در این شهر انتظار سفری متفاوت به ترکیه را داشته باشید، شهری با خانه‌های سفید رنگ چیده شده کنار هم با کوچه‌هایی که به دریا ختم می‌شوند.

بدروم شهری ساحلی است و دریا مهمترین جاذبه آن محسوب می شود. با این حال، این شهر کوچک دیدنی های بسیاری را در خود جای داده است. یکی از عجایب هفتگانه جهان، یعنی آرامگاه هالیکارناسوس، در بدروم قرار دارد. البته سیل ساختمان اصلی را از بین برده است و مسیحیان متعصب هم در گذشته آسیب هایی به آن رسانده اند اما تماشای بقایای به جا مانده هنوز هم جذاب است. بازدید از قلعه بدروم نیز برای کسانی که به تاریخ علاقه دارند می تواند بسیار جذاب باشد. این شهر مراکز خرید و بوتیک های لوکس و متنوعی دارد اما بازار تورگوتریس از همه آن ها جذاب تر است!

یک بازار ساحلی معاف از مالیات که طبیعتا قیمت های مناسبی دارد. هر چیزی که بخواهید در این بازار پیدا می شود. از میوه و سبزیجات و لبنیات گرفته تا کیف و کفش و پارچه و صنایع دستی و ... . اما از همه جاذبه های بدروم که بگذریم، بهترین جذابیت این شهر خود آن است. یعنی شهر بدروم به صورت کلی. قدم زدن روی سنگفرش ها، تماشای خانه های سفید و گل و گیاه هایی که از دیوارها سرک کشیده اند، نوشیدن چای و قهوه در کافه های مرکز شهر، گوش دادن به صدای موسیقی که از هر گوشه و کنار به گوش می رسد و نفس کشیدن در هوای پاک و نسیم دریا.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری خارجی این هفته در خصوص تور مسافرتی بدروم؛ برای ۶ شب و ۷ روز سفر رفت و برگشت هوایی به بدروم و اقامت در هتلVogue Hotel Supreme Bodrum  قیمت اتاق ۲ تخته مبلغ ۹۵,۷۰۰,۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته مبلغ ۱۲۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

این در حالی است که هتلLa Blanche Island Bodrum برای همین مدت اقامت قیمت اتاق ۲ تخته را مبلغ۷۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته را مبلغ۹۸,۵۵۰,۰۰۰ تومان تعیین کرده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت ها و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز  متفاوت باشد.

قیمت تور هوایی بدروم ( ۷ شب / شهریور ماه ۱۴۰۲)
هتل درجه هتل نوع اتاق قیمت (هرنفر/تومان)
Vogue Hotel Supreme Bodrum ۵ ۲ تخته ۹۵,۷۰۰,۰۰۰
Vogue Hotel Supreme Bodrum ۵ ۱ تخته ۱۲۸,۰۰۰,۰۰۰
Be Premium Bodrum hotel ۵ ۲ تخته ۸۹,۰۰۰,۰۰۰
Be Premium Bodrum hotel ۵ ۱ تخته ۱۲۹,۶۰۰,۰۰۰
La Blanche Island Bodrum ۴ ۲ تخته ۷۶,۰۰۰,۰۰۰
La Blanche Island Bodrum ۴ ۱ تخته ۹۸,۵۵۰,۰۰۰
ارسال نظر
ارسال نظر