قیمت انواع تورهای گردشگری داخلی؛

تجربه ۵ شب سفر رفت و برگشت با قطار به قشم چقدر هزینه دارد؟ + جدول

بررسی هزینه های انواع تورهای گردشگری به مقصد قشم در تیر ماه به شرح جدول زیر است؛

تجربه ۵ شب سفر رفت و برگشت با قطار به قشم چقدر هزینه دارد؟ + جدول

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ سفر به قشم نه تنها شما را با فرهنگ و آداب و رسوم مردم این خطه از سرزمین پهناور ایران آشنا خواهد ساخت، بلکه اطلاعات بسیار مفیدی را راجع به اماکن دیدنی، اقامتگاه ها، مراکز خرید و بازارهای این شهر شگفت انگیز به شما عرضه خواهد کرد.

جزیره زیبای قشم دیگر رازی سرپوشیده نیست، تصاویر طبیعت تماشایی و جاذبه های گردشگری این مقصد دیدنی چنان فضای مجازی را اشباع کرده که دیگر هیچ کس با این جزیره شگفت انگیز و رویایی بیگانه نیست.

از مواهب طبیعی خاص و جاذبه های منحصربفردش گرفته تا سبک زندگی متفاوت و آداب و رسوم مردمان دوست داشتنی و میهمان نوازش، قشم به خوبی توانسته هویتی مستقل و جدا از کشورمان را برای خود بوجود آورد و به منطقه ای متمایز مبدل گردد.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری این هفته، ۵ شب سفر رفت و برگشت زمینی با قطار به قشم و اقامت در هتل آرتا قیمت اتاق ۲ تخته مبلغ ۲,۹۰۰,۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته مبلغ ۵,۱۶۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

این در حالی است که هتل رخسار برای همین مدت اقامت قیمت اتاق ۲ تخته را مبلغ ۱,۶۹۰,۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته را مبلغ ۲,۷۵۰,۰۰۰ تومان تعیین شده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت‌ها و تفاوت درنوع  ارائه خدمات هتلداری و همچنین سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز  متفاوت باشد.

قیمت تور زمینی قشم ( ۵ شب / تیر ماه ۱۴۰۱)
هتل 
درجه هتل
نوع اتاق 
قیمت (هرنفر / تومان)
آرتا
۴
۲ تخته
۲,۹۰۰,۰۰۰ 
آرتا
۴
۱ تخته
۵,۱۵۰,۰۰۰ 
بوتیک ایرمان
۴
۲ تخته
۲,۶۵۰,۰۰۰ 
بوتیک ایرمان
۴
۱ تخته
۴,۷۵۰,۰۰۰ 
ساحلی طلایی
۴
۲ تخته
۲,۵۵۰,۰۰۰ 
ساحلی طلایی
۴
۱ تخته
۴,۶۰۰,۰۰۰ 
آتامان
۴
۲ تخته
۲,۴۰۰,۰۰۰ 
آتامان
۴
۱ تخته
۴,۲۰۰,۰۰۰ 
هانی
۳
۲ تخته
۱,۸۰۰,۰۰۰ 
هانی
۳
۱ تخته
۲,۹۵۰,۰۰۰ 
رخسار
۳
۲ تخته
۱,۶۹۰,۰۰۰ 
رخسار
۳
۱ تخته
۲,۷۵۰,۰۰۰ 
ارسال نظر

آخرین خبر ها