{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 422022

رییس اتحادیه هتل‌داران در گفت‌و گو با اقتصادآنلاین تاکید کرد؛

رییس اتحادیه هتل‌ها و هتل آپارتمان‌ها از امکان دریافت پیش‌پرداخت از هتل‌ها بدون کسر مبلغ جریمه رزرو خبر داد.

اقتصادآنلاین - فاطمه اکبرخانى؛ محمدعلى فرخ مهر در گفت‌و گو با خبرنگار اقتصادآنلاین به افت رزرو هتل‌ها در پى شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و افزود: اگرچه همه هتل‌ها ملزم به رعایت موارد بهداشتى هستند و نظارت کافى بر آن‌ها صورت مى‌گیرد اما متاسفانه امسال به خاطر شیوع این بیمارى تقاضا براى رزرو هتل‌ها کاهش پیدا کرده است.
او ادامه داد: به این ترتیب مسافرانی که در تهران هستند می‌توانند پیش‌پرداخت خود را از هتل‌ها بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای بابت لغو درخواست‌شان پس بگیرند و هتل‌ها نباید هیچ گونه ممانعتى در قبال انجام این کار بکنند.
رییس اتحادیه هتل‌داران اظهار کرد: در همین راستا پول مهمانی‌ها و همایش‌هاى لغو شده نیز بدون کسر مبلغى به عنوان جریمه لغو پرداخت شده است.
فرخ مهر درباره برخورد با هتل‌های متخلف در این شرایط نیز تاکید کرد: اگر هتلى پیش پرداخت مسافران را پرداخت نکرد یا از آن ها مبلغى بابت جریمه لغو درخواست کرد، مردم باید این موارد را به اتحادیه هتل‌داران گزارش دهند تا در اسرع وقت رسیدگى شود.

ارسال نظر

  • n.b
    ۰ ۰

    هتلها باید بسته بشن تا کسی نره اینجا ایرانه مردم شعور ندارن با مدیریت عید مردم تلخ نمیشد لعنت بر باعث و بانیش عرضه مدیریت ندارین برین کنار افرادی بیاین که قاطعیت داشته باشن نه راحت طلب و تنبل خرافاتی

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری