اقتصاد آنلاین گزارش می دهد؛

اقدام عجیب وزارت جهادکشاورزی در محدود کردن ارباب رجوع/ ورود ارباب رجوع در ساعات اداری ممنوع! + سند

وزارت جهادکشاورزی در اقدامی عجیب ورود ارباب رجوع در طی روزهای اداری هفته از روز شنبه الی چهارشنبه را به برخی حوزه ها ممنوع کرده است.

اقدام عجیب وزارت جهادکشاورزی در محدود کردن ارباب رجوع/ ورود ارباب رجوع در ساعات اداری ممنوع! + سند

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ وزارت جهاد کشاورزی متولی تولید و بازار محصولات اساسی است، محصولاتی که این روزها هم در تولید و هم در بازار با مشکلات جدی مواجه هستند. در این شرایط وزارت جهاد کشاورزی در اقدامی عجیب ورود ارباب رجوع در طی روزهای اداری هفته از روز شنبه الی روز چهارشنبه را به برخی حوزه ها ممنوع کرده است.

بر اساس سند رسیده به اقتصاد آنلاین، علی‌خانی مشاور معاون توسعه بازرگانی وزیر جهاد کشاورزی و رئیس ستاد در نامه ای به محمد علی نصیری مشاور محترم وزیر و رئیس سازمان حراست وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرده است که فعالان اقتصادی تنها روز پنجشنبه برای ملاقات مدیران می توانند به بخش معاونت توسعه بازرگانی مراجعه کند و از ورود آنان در ساعات اداری هفته ممانعت به عمل آید.

بنا بر این گزارش متن کامل این نامه به شرح زیر است:

با احترام، پیرو رونوشت نامه شماره ۱۴۰۱/۵۰۰/۹۸۸۷۸ مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۶ این معاونت در مورد حضور نماینده معاونت متبوع در میز خدمت ساختمان شهید ساجدی و نیز تبیین سازوکار مربوط به نحوه پیگیری مکاتبات و درخواست‌های مراجعه‌کنندگان به این معاونت، بدین‌وسیله به استحضار می‌رساند؛ جناب آقای شیراوند معاون محترم توسعه بازرگانی و کلیه مدیران این معاونت در روزهای پنجشنبه از ساعت ۹ صبح الی ساعت ۱۳ بعدازظهر اقدام به پذیرش و ملاقات حضوری با اربابان رجوع می‌نمایند، مشروط بر آنکه ارباب‌رجوع از قبل، خواسته خویش را در فرم مربوطه درج و ذکر نموده و متعاقبا فرم مذکور پس از ثبت آن در دبیرخانه مرکزی، از طریق آقای علیرضا شبدینی (نماینده این معاونت در میز خدمت) به مدیران این معاونت ارجاع شده باشد. از این‌رو خواهشمند است دستور فرمایند در طی روزهای اداری هفته (از روز شنبه الی روز چهارشنبه) از ورود ارباب‌رجوع به طبقات ششم (مدیریت سامانه بازارگاه)، هفتم و هشتم ساختمان ۱۶ طبقه (ساختمان شهید رضوی) و همچنین طبقات دوازدهم و سیزدهم ساختمان شهید آوینی ممانعت به عمل آورند.

ضمناً بعضا مشاهده می‌شود که ارباب‌رجوع پس از دریافت پاسخ درخواست خود از مدیران و کارشناسان دفاتر ذی‌ربط در این معاونت، به نام مدیران و کارکنان سایر دفاتر و واحدهای وزارتخانه، برگه ملاقات اخذ نموده و مجددا با مراجعه به مدیران و کارشناسان ذی‌ربط در این معاونت، برای آن ایجاد مزاحمت و تضییع و تصدیع‌وقت می‌نمایند که لازم است برای این قبیل مراجعه‌کنندگان، چاره‌ای اندیشیده شود.

نامه

ارسال نظر
ارسال نظر