کد خبر 514287

وعده کاهش قیمت گوشت؛

قیمت هر کیلو دام زنده چند؟

مدیر عامل اتحادیه دام سبک گفت: با ورود پشتیبانی امور دام، قیمت گوشت در بازار کاهش یافته است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، افشین دادرس مدیر عامل اتحادیه دام سبک، از روند کاهشی قیمت گوشت در بازار خبر داد و گفت: با ورود پشتیبانی امور دام، قیمت گوشت در بازار کاهش داشته است که امیدواریم این روند در بازار ادامه یابد.

او قیمت کنونی هر کیلو دام زنده را ۵۵ تا ۵۹ هزار تومان اعلام کرد و افزود: هم اکنون هر کیلو لاشه با نرخ ۱۱۵ تا ۱۳۰ هزار تومان در کشتارگاه و با احتساب ۱۰ درصد سود در خرده فروشی باید عرضه شود.

دادرس با بیان اینکه گوشت با نرخ‌های غیر منطقی در برخی مغازه‌ها عرضه می‌شود، گفت: دستگاه‌های نظارتی با اعمال نظارت بیشتر باید از گرانفروشی جلوگیری کنند و اجازه ندهند قیمت‌ها به شکل افسار گسیخته بالا رود.

مدیر عامل اتحادیه دام سبک با اشاره به اینکه مشکلی در تولید دام نداریم، بیان کرد: مشکلات نظام توزیع موجب شده التهاباتی در بازار رخ دهد، از این رو با اصلاح نظام عرضه، زنجیره‌های تولید و توزیع به یکدیگر نزدیک می‌شود که با این وجود سودجویی به حداقل خود می‌رسد.

او در پایان تصریح کرد: با توجه به تاکید رهبر انقلاب بر بهبود معیشت مردم، مسئولان پای کار آمدند و اقدام به توزیع با نرخ مصوب کردند که امیدواریم این روند در بازار ادامه یابد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • حسین
  ۱ ۰

  مسئولان پای کار آمدند!!!
  این چه حرف احمقانه ای است؟

 • ناشناس
  ۱ ۰

  این چه مملکتیه که نه به فکر دامدارن و نه به فکر دامهاشون همه ی دامها و صاحباش دارن از گرسنگی تلف میشن فقط و فقط،به فکر جیب پولدارا هستن به هرکسی اعتقاد دارین بزنه تو کمرتون بزنه تو سرتون که اصلا بفکرروستایی و دامدار نیستین هزینه های زندگی و دامداری ۳۰۰درصد افزایش پیدا کرده ولی قیمت دام همون که سه سال پیش بوده خدایا به فریادمون برس...