کد خبر 476606
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهریار خبر داد؛

کشف ۲.۵تن چوب قاچاق در جنوب غرب پایتخت

رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان‌های شهریار، رباط کریم، اسلامشهر، قدس و بهارستان از کشف و ضبط ۲.۵ تن چوب قاچاق خبرداد.

به گزارش اقتصادآنلاین، حسن مسعودی افزود: چوب های قاچاق کشف شده که از گونه توسکا هستند توسط عوامل یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان شهریار و همکاری اداره آگاهی نیروی انتظامی شهرستان بهارستان و طی عملیات گشت و بازرسی در محور مواصلاتی شهریار- بهارستان کشف و ضبط شده است.

وی در ادامه اظهارکرد: در این راستا خودروی حامل چوب های قاچاق توقیف و پرونده ای تشکیل و حاملان این چوب ها به مراجع قضائی معرفی شدند.

 رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان های شهریار، رباط کریم، اسلامشهر، قدس و بهارستان تأکید کرد: با توجه به اینکه شهرستان های جنوب غربی استان تهران به عنوان محورهای مواصلاتی با دیگر استان ها از اهمیت خاصی برخوردار هستند بنابر تعامل ایجاد شده با نیروی انتظامی اکیپ های گشت و مراقبت فعال هستند و رصد و پایش شبانه روزی این محورها توسط نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان شهریار و پلیس شرایط ناامنی را برای قاچاقچیان چوب ایجاد کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران، مسعودی از عموم مردم درخواست کرد: درصورت مشاهده هر گونه تخریب و تصرف در عرصه های ملی همچنین قاچاق چوب مراتب را فوراً از طریق سامانه ۱۵۰۴ به یگان حفاظت منابع طبیعی اطلاع دهند.

ارسال نظر