کد خبر 177781

«یونس مظلومی» از بیمه رازی خداحافظی کرد

«یونس مظلومی» مدیر عامل بیمه رازی از این شرکت خصوص خداحافظی کرد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، وی از شهریور 1389 مدیرعامل شرکت بیمه رازی بود. در دوره مدیریت او، شرکت بیمه رازی به عنوان اولین شرکت بیمه کشور، رتبه اعتباری بین المللی از یک موسسه رتبه بندی معتبر در اتحادیه اروپا دریافت کرد.

مدیر عامل بیمه رازی در پیام خود آورده است:

چقدر زود شش سال و پنج ماه از زمانی که بعنوان مدیر عامل بیمه رازی منصوب شدم گذشت.

در این مدت با کمک همکاران و مدیران شرکت کارهای خوبی در بیمه رازی انجام شد. شش سال  پر تلاطم و پرچالش که خوشبختانه در همه این تلاطمات با کمک همه ذینفعان از جمله نمایندگان، کارکنان، مدیران ، هیئت مدیره و سهامداران به موفقیتهای بزرگی دست پیدا کردیم.

بیمه رازی به یک برند قوی و خوشنام چه در بین همکاران صنعت بیمه و چه در نزد مردم تبدیل شده است.

خسارتهای معوق بیمه گذاران و زیان دیدگان بروز شده است و رضایت بیمه گذاران در بالاترین حد خود قرار دارد.

هیچ پرونده شکایتی در هیچ مرجع قضایی علیه بیمه رازی وجود ندارد و این در شرایطی است که بیش از دو میلیون بیمه گذار و بیمه شده هم اینک تحت پوشش بیمه رازی هستند.

مدیرانی که در بیمه رازی انتخاب شدند چه مدیران ستادی و چه مدیران استانی همه بر مبنای دانش وتجربه و شایستگی ها و قابلیت های فردی انتخاب شدند و از تک تک آنها سپاسگذارم که بهترین عملکرد را در طول مدت همکاری داشته اند.

برند قوی و خوشنام بیمه رازی باعث انتخاب این شرکت در مجامع بسیار مهم از جمله عضویت در هیت رئیسه کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین الملل و عضویت در هیئت مدیره انجمن مدیران صنایع گردید.

شش سال پیاپی تندیس و گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان به بیمه رازی گردید که دو سال اخیر آن تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف کننده بوده است و امیدوار هستیم که چند روز دیگر برای سومین سال متوالی این تندیس به بیمه رازی به جهت عملکرد سال ٩٤ أعطا گردد.

آموزش کارکنان و نمایندگان بعنوان یک استراتژی اصلی در بیمه رازی در نظر گرفته شد و آموزش های انجام شده بعنوان یکی از ابزارهای پیاده سازی ابزار مدیریت دانش توانست که سطح دانش کارکنان و نمایندگان بیمه رازی بطور محسوسی ارتقا دهد.

جلساتی که در راستای پیاده سازی مدیریت دانش با نمایندگان در تهران و استانها برگزار می کردیم یکی دیگر از رموز موفقیت بیمه رازی در این شش سال بود چرا که نمایندگان بعنوان خط مقدم فروش میتوانستند نقاط قوت و ضعف سازمان را به ما منتقل کنند و از فرصتها و تهدید های موجود در بازار رقابت ما را آگاه سازند.

اجرای استراتژی الگوی واحد شعب یکی دیگر از رموز موفقیت بود در این مدت توانستیم تمام شعب و مراکز خدمات رسانی را به صورت متحدالشکل درآوریم و زیبایی و جذابیت فیزیک محل ارائه خدمت تاثیرات مطلوبی را در روحیه کارکنان و جذابیت برای مشتریان گذاشته است.

برندینگ، تبلیغات اثر بخش و ارتباط خوب با رسانه ها نیز از دیگر استراتژی های بیمه رازی بود که علی الخصوص در دو سه سال اخیر با بهترین کیفیت ممکن انجام شد.

همچنین توانستیم برای اولین بار در صنعت بیمه رتبه اعتباری بین المللی از یک موسسه رتبه بندی معتبر در اتحادیه اروپا أخذ نماییم.

قطعا به مانند هر کار دیگری نواقص و نقاط ضعف زیادی هم بوده که نتوانستیم آنها را برطرف نماییم.

اینک که در بهمن ماه ٩٥ از این شرکت جدا می شوم برای این شرکت آرزوی موفقیت می کنم و بار دیگر از تک تک همکاران، نمایندگان، مدیران، اعضا هیئت مدیره و سهامداران تشکر می نمایم و امیدوارم همیشه بیمه رازی را بهتر و موفق تر ببینم و به آن افتخار کنم.

یونس مظلومی ٩٥/١١/٧

بیشتر بخوانید
ارسال نظر