{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 430318

در گفت وگو با اقتصادآنلاین مطرح شد:

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: در فاز ۸، اقدام به تولید ماسک کرده و این فاز را به تیم توزیع کننده ماسک اختصاص داده ایم اما فازهای دیگر نیز درحال اقدام برای توزیع ماسک هستند.

اقتصادآنلاین – سارا محسنی؛ مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس در گفت وگو با اقتصادآنلاین گفت: تولید مواد ضدغفونی کننده نداشته ایم اما به دنبال مکانی برای این امر هستیم تا این مواد را در اختیار مردم قرار دهیم.

وی اظهار داشت: نمیتوان در این مقطع، نظر قطعی داد اما کم شدن ساخت و ساز، اثر خود را بر صنعت مسکن خواهد گذاشت اما پیش بینی بنده این است که مسکن از رکود خارج خواهد شد.

هدایت درخصوص تامین سلامت کارگران ساختمانی گفت: با آزمایشگاهی قرارداد بسته شده است و کارگران در این آزمایشگاه در فاز 11 با انجام آزمایش ها از سلامت خود مطمئن می شوند و سعی در حفظ سلامتی آنها داریم. در دیگر فازها نیز، پروتکل بهداشتی به پیمانکاران ابلاغ شده است و درحال رعایت کردن این پروتکل ها هستند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس تصریح کرد: از 82 هزار واحد مسکن مهر، 45 هزار واحد افتتاح شده است و پیش بینی می شود 15 هزار واحد در تیرماه افتتاح شود. 22 هزار واحد مسکونی باقی مانده نیز تا پایان سال 99 ساخته خواهد شد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری