گران قیمت ترین ماشین دنیا در گاراژ کریستیانو رونالدو + عکس

کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی این روز‌های باشگاه النصر با حضورش در عربستان، دوباره توجه رسانه‌ها را معطوف به خود کرده است. او در سن و سال بالا با قراردادی ۲.۵ ساله که عنوان شده هر ساله رقمی نزدیک به ۷۰ میلیون یورو درآمد خواهد داشت به باشگاه النصر رفته است.

گران قیمت ترین ماشین دنیا در گاراژ کریستیانو رونالدو + عکس

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فرارو، از روزی که کریس رونالدو به همراه نامزدش جورجینا رودریگس وارد عربستان شده‌اند زندگی لوکس آن‌ها و البته امکاناتی که عربستانی‌ها برای این زوج فراهم کرده‌اند حسابی مورد توجه قرار گرفته است. با وجود این، رونالدو قبل از حضورش در عربستان هم زندگی لاکچری‌ای داشت. او کلکسیون ساعت و اتومبیل دارد و در هر دو کلکسیون هم نمونه‌های خاصی دارد.

مجموع قیمت اتومبیل‌های لوکس کریستیانو رونالدو رقمی نزدیک به ۱۸ میلیون دلار برآورد شده است، ولی به گزارش فرارو، یکی از این اتومبیل‌ها بسیار خاص‌تر از بقیه است: بوگاتی سنتودی‌یچی. این نمونه از بوگاتی، بعد از بوگاتی شیرون و بوگاتی ویرون، سومین اتومبیل رونالدو از این برند است، ولی قیمت آن که عنوان شده گران قیمت‌ترین اتومبیل دنیا است ۹ میلیون دلار برآورد شده است. نکته درخور توجه درباره این اتومبیل خاص اینکه فقط ۱۰ تا از آن‌ها در دنیا تولید شده، سرعت صفر تا صدش ۲.۴ ثانیه است و ۳۸۰ کیلیومتر سرعت دارد!

رونالدو

رونالدو

منبع: فرارو
ارسال نظر
ارسال نظر