حاشیه های ریکاردو ساپینتو ادامه دارد؛

درگیری سرمربی استقلال با فیلمبردار صدا و سیما! + عکس

ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال در پایان دیدار با آلومینیوم اراک، با فیلمبردار صدا و سیما درگیر شد.

درگیری سرمربی استقلال با فیلمبردار صدا و سیما! + عکس

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ورزش سه، در یکی از دیدارهای حساس هفته دهم رقابت های لیگ برتر، استقلال و آلومینیوم اراک در استادیوم آزادی به تساوی بدون گل رضایت دادند. دیداری که کاملا در اختیار آبی پوشان بود ولی آنها نتوانستند از سد دفاعی منظم و پرلایه میهمان عبور کنند. ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال به مانند ۲ دیدار گذشته برابر فولاد و ذوب آهن، در این مسابقه نیز محروم بود و از روی سکوهای جایگاه ویژه استادیوم آزادی نظاره گر عملکرد شاگردانش بود. او که از سبک بازی تیم حریف و دفاع پرتعداد آلومینیوم کلافه شده بود، در پایان بازی با عصبانیت راهی رختکن شد.

در شرایطی که سرمربی پرتغالی قصد داشت مسیر میکسدزون به سمت رختکن را طی کند، او از خبرنگاران آن محل درخواست کرد که دوربین های خود را خاموش کرده و از او فیلمبرداری نکنند.

ساپینتو که بابت از دست دادن ۲ امتیاز عصبانی بود، این درخواست را مطرح کرد تا اتفاق حاشیه ای برای او رخ ندهد. خبرنگارانی که در نزدیکی ها سرمربی استقلال بودند، دوربین های خود را خاموش کردند اما فیلمبردار صدا و سیما و برنامه فوتبال برتر سیما بدون توجه به این موضوع، همچنان مشغول ضبط تصاویر ساپینتو بود.

این اقدام، باعث عصبانیت سرمربی پرتغالی و فوران خشم او شد. به نحوی که او به دنبال فیلمبردار مذکور بود که با پا درمیانی اطرافیان، مانع از ایجاد درگیری و افزایش تنش میان طرفین شدند.

پس از آن، بیژن طاهری نیز راهی اتاقی شد که فیلمبردار جنجالی در آنجا حضور داشت و اینگونه به نظر می رسید که وی قصد دارد چنانچه فیلم جنجالی از درگیری احتمالی ساپینتو ضبط شده را پاک کند که البته از تصاویر ویدیویی منتشر شده، اینگونه به نظر می رسد که سرپرست آبی ها موفق به انجام این کار نشده است.

جنجال جدید سرمربی استقلال چرا به وجود آمد؟

به هر شکل جنجال جدید سرمربی استقلال در شرایطی به وجود آمد که باید گفت شیطنت فیلمبردار صدا و سیما و عدم توجه به درخواست ساپینتو، به مانند آتشی در انبار باروت او بوده است.

لازم به ذکر است که سرمربی استقلال در ادامه و در محل میکسدزون استادیوم آزادی، با آرامش کامل پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود و به اعلام نشدن پنالتی به سود تیمش معترض بود.

درگیری ساپینتو سرمربی استقلال

درگیری ساپینتو سرمربی استقلال

درگیری ساپینتو سرمربی استقلال

درگیری ساپینتو سرمربی استقلال

درگیری ساپینتو سرمربی استقلالدرگیری ساپینتو سرمربی استقلال

منبع: ورزش3
ارسال نظر