حضور رونالدو در بایرن مونیخ، شایعه یا واقعیت؟

کان، مدیراجرایی باشگاه بایرن مونیخ به شایعات درباره احتمال جذب کریستیانو رونالدو توسط بایرن مونیخ واکنش نشان داد.

حضور رونالدو در بایرن مونیخ، شایعه یا واقعیت؟

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، با جدا شدن روبرت لواندوفسکی و رفتن او به بارسلونا، به تازگی موج جدیدی از شایعات شکل گرفته است مبنی بر اینکه احتمال دارد بایرن مونیخ رونالدو را به‌عنوان جانشین مهاجم لهستانی سابقش جذب کند.

در این میان هم زمزمه‌هایی مبنی بر احتمال پیوستن ستاره پرتغالی به بایرن مونیخ به‌عنوان بازیکن آزاد پس از فسخ قراردادش با شیاطین سرخ به گوش می‌رسد.

اولیور کان در جمع گروهی از خبرنگاران آلمانی که برای پوشش رونمایی بایرن مونیخ از ماتیس دلیخت به آلیانتس آره‌نا رفته بودند، گفت: «ما در بازار تابستانی امسال سرعت عمل بالایی داشتیم. خریدهایی که انجام داده‌ایم بسیار هیجان‌انگیز هستند. خریدهای بعدی؟ حتماً می‌خواهید درباره رونالدو بپرسید، نه؟!»

کان با خنده‌ای معنادار که نشانه‌ای از بی‌اساس بودن این شایعه بود، افزود: «هنوز زمان زیادی تا بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات باقی مانده است و ما با چند بازیکن دیگر هم در تماس هستیم و اتفاقات زیادی می‌تواند رخ دهد.»

این نخستین باری نیست که کان شایعه پیوستن رونالدو ۳۷ ساله به بایرن مونیخ را تکذیب می‌کند. او ماه گذشته نیز تأکید کرد که ستاره منچستریونایتد مناسب فلسفه بازی باواریایی‌ها نیست.

در حالی که کان بار دیگر شایعه پیوستن رونالدو به مونیخی‌ها را تکذیب کرده است، برخی منابع از تصمیم این باشگاه برای جذب ماتیس تل مهاجم ۱۷ ساله تیم رن فرانسه خبر داده‌اند.

طبق گزارش فلورین پلترنبرگ خبرنگار شبکه اسکای آلمان بایرن مونیخ نه برنامه‌ای برای خرید رونالدو دارد و نه جذب بازیکنان پا به سن گذاشته دیگری مانند لوئیس سوارس و ادینسون کاوانی را در دستور کار دارد بلکه این تیم ماتیس تل را می‌خواهد و برای خرید او از رن حاضر است ۲۵ میلیون یورو هم بپردازد.

پلتنبرگ در ادامه مدعی شده است در صورتی که انتقال تل به آلیانتس آره‌نا محقق نشود، بایرن ممکن است به سراغ گزینه بعدی خود، ساشا کالادزیچ مهاجم ۲۵ ساله تیم اشتوتگارت برود. تل که تا سال ۲۰۲۴ با رن قرارداد دارد، فصل گذشته برای تیم زیر ۱۸ ساله‌های فرانسه در شش بازی پنج گل زد. او در سن ۱۶ سالگی اولین بازی‌اش را برای رن انجام داد.

منبع: تسنیم
ارسال نظر

آخرین خبر ها