جوکوویچ‌ با ‌شیوه‌ای عجیب به نیمه نهایی رفت؛

تاثیر دستشویی در ‌تنیس ویمبلد‌ون!

نواک ‌جوکوویچ تنیسور نامدار صربستانی درحالی به نیمه نهایی گرنداسلم ویکبلدون رسید که اتفاقات عجیبی در بازی رخ داد.

تاثیر دستشویی در ‌تنیس ویمبلد‌ون!

به گزارش اقتصاد آنلاین؛

جوکوویچ: رفتن به دستشویی نقطه عطف بازی بود!

دیدار جوکوویچ ۳۵ ساله و سینر ۲۰ ساله یکی از جذاب‌ترین دیدارهای این فصل تنیس ویمبلدون بود و‌ پس از پیروزی، تنیسور صرب در نیمه نهایی ویمبلدون با  کامرون نوری از بریتانیا دیدار خواهد کرد. جوکوویچ مدافع عنوان قهرمان این دوره از مسابقات است. او شش بار قهرمان ویمبلدون شده این در حالی است که روجر فدرر با هشت عنوان قهرمانی در این رقابت‌ها رکورددار است. با محرومیت از مسابقات آزاد استرالیا به خاطر نزدن واکسن کرونا و شکست توسط رافائل نادال در فرانسه، ویمبلدون تنها شانس جوکوویچ برای قهرمانی در گرنداسلم‌ها در فصل جاری است. نفر سوم رنکینگ جهانی پس از دو ست عقب افتادن برابر یانیک سینر توانست به بازی برگردد و برنده این دیدار شود. در حالی که جوکوویچ در ست شماری ۲ بر صفر از رقیب خود عقب بود توانست به بازی برگردد و ۳ بر ۲ برنده شود.

نواک جوکوویچ، تنیسور صربستانی توضیح داد که چگونه توانسته در دیدار با یانیک سینر در مرحله یک چهارم نهایی ویمبلدون روند بازی را تغییر دهد.

خود جوکوویچ گفت: “او بازیکن بهتری در دو ست اول بود، اما من یک استراحت در توالت داشتم و مقابل آینه با خودم صحبت کردم. گاهی اوقات این چیزها ضروری است. رفتن به توالت نقطه عطف بود. نبرد درونی با خود سخت‌ترین نبرد است. احساس کردم که باید چیزی را تغییر دهم. خوب بازی نمی‌کردم، در زمین احساس خوبی نداشتم، سینر بر من مسلط بود. این یک چالش بزرگ بود. آن‌جا بود که من خودم را متقاعد کردم که باید بازی را برگردانم. وقتی دو ست اول را در یک تورنمنت گرند اسلم از دست می‌دهید، باید از تجربه برای پیروزی استفاده کنید.  آنچه بعد از ویمبلدون اتفاق می‌افتد واقعاً در حال حاضر غیرقابل پیش‌بینی است، بنابراین من زیاد به آن توجه نمی‌کنم. سعی می‌کنم افکارم را این‌جا متمرکز کنم و بعد خواهیم دید که چه اتفاقی می‌افتد.”

ارسال نظر

آخرین خبر ها