قول و قرار برای خرید کاسیانو؛

مهاجم خارجی پرسپولیس به ایران نیامد؟

درحالی که طبق اعلام قبلی قرار بود مهاجم برزیلی جدید پرسپولیس برای عقد قرارداد به ایران بیاید، چنین اتفاقی هنوز رخ نداده است.

مهاجم خارجی پرسپولیس به ایران نیامد؟

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ از هفته پیش بود که بحث پیوستن کاسیانو مهاجم برزیلی ویزلا پرتغال به پرسپولیس مطرح و اعلام شد که پیش قرارداد برای این بازیکن ارسال شده و او هم امضا کرده است. حتی گفته شد که کاسیانو به زودی به ایران می‌آید تا در تست‌های پزشکی پرسپولیس هم شرکت کند.

با این وجود اما هنوز خبری از حضور کاسیانو در ایران و امضای رسمی قرارداد با پرسپولیس نیست. در همین خصوص پیگیری‌ها نشان می‌دهد علت عدم حضور کاسیانو در ایران به مسائل مالی برمی‌گردد. باشگاه ویزلا برای صدور رضایت‌نامه کاسیانو مبلغ ۳۰۰ هزار دلار را طلب کرده است که هنوز باشگاه پرسپولیس این پول را به حساب این باشگاه واریز نکرده است. تا زمانی هم که این پول واریز نشود خبری از صدور رضایت‌نامه و البته حضور کاسیانو در ایران نخواهد بود.

با این وجود مدیران باشگاه پرسپولیس در تلاش هستند با باشگاه ویزلا توافق کنند که این مبلغ را در دو قسط به حساب آن‌ها واریز کنند هرچند این باشگاه پرتغالی هنوز با این درخواست موافقت نکرده‌اند. به نظر می‌رسد به محض پرداخت پول باشگاه ویزلا، رضایت‌نامه کاسیانو صادر شود و این مهاجم برزیلی برای امضای قرارداد به تهران بیاید.

ارسال نظر

آخرین خبر ها