اسماعیل نژاد و لوکارلی امتیازآورین های بازی ایران-برزیل

امین اسماعیل‌نژاد و ریکاردو لوکاری مشترکا عنوان امتیازآورترین بازیکن دیدار ایران و برزیل را در چهارمین روز هفته دوم لیگ ملت‌ها را از آن خود کردند.

اسماعیل نژاد و لوکارلی امتیازآورین های بازی ایران-برزیل

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ورزش سه، چهارمین روز هفته دوم مرحله مقدماتی لیگ ملت‌های سال ۲۰۲۲ در گروه مردان امروز (جمعه سوم تیر) با شش دیدار در دو شهر کوئزون فیلیپین و صوفیه بلغارستان پیگیری می‌شود.

تیم‌های ایران و برزیل از گروه چهارم این رقابت‌ها در شهر صوفیه به مصاف یکدیگر رفتند و شاگردان بهروز عطایی سه بر صفر مغلوب حریف قدرتمند خود شدند.

امین اسماعیل‌نژاد و ریکاردو لوکاری با کسب ۱۵ امتیاز به صورت مشترک عنوان امتیازآورترین بازیکن دیدار ایران و برزیل را در چهارمین روز هفته دوم لیگ ملت‌ها را از آن خود کردند.

تیم ملی والیبال ایران نیز در مجموع ست‌های این مسابقه ۷۰ امتیاز کسب کرد که به ترتیب ۳۵ پوئن در حمله، پنج امتیاز در دفاع، چهار پوئن سرویس و ۲۶ امتیاز از اشتباهات بازیکنان برزیل بود.

پرافتخارترین تیم والیبال جهان نیز در مجموع ست‌های این مسابقه ۸۰ امتیاز کسب کردند که شامل ۵۰ امتیاز حمله، هفت دفاع، پنج پوئن سرویس و ۱۸ امتیاز از اشتباهات بازیکنان تیم ایران بود.

مردان والیبال ایران ساعت ۱۵ فردا (شنبه چهارم تیرماه) در سومین و آخرین مسابقه خود در هفته دوم لیگ ملت‌ها به مصاف کانادا می‌روند.

منبع: ورزش3
ارسال نظر

آخرین خبر ها