تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰
تحلیل سایت آمریکایی از عملکرد آزادکاران؛

ایران مهمترین رقیب آمریکا برای سکوی نخست قهرمانی جهان

یک سایت آمریکایی در تحلیل عملکرد آزادکاران کشورمان در رقابت‌های قهرمانی آسیا، ایران را مهمترین رقیب آمریکا برای کسب سکوی نخست قهرمانی جهان دانست.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، سایت Flowrestling در گزارشی به مسابقات کشتی آزاد قهرمانی آسیا و عنوان نخست کشورمان اشاره کرد.

در این گزارش آمده است: تیم ملی کشتی آزاد ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا با ۶ طلا، یک نقره و یک برنز بر سکوی نخست ایستاد. رحمان عموزاد، یونس امامی، علی سوادکوهی، امیرحسین فیروزپور، محمدحسین محمدیان و یداله محبی طلایی‌های ایران بودند.

با محرومیتی که روسیه برای حضور در رقابت‌های جهانی دارد، ایران مهمترین چالش آمریکا برای کسب عنوان قهرمانی است که به نظر می‌رسد مدعی شایسته‌ای باشد. از میان مدال‌آوران اشاره شده، عموزاد، سوادکوهی و محمدیان چهره‌های برجسته هستند.

عموزاد دارنده مدال طلای قهرمانی جوانان جهان است که در مسابقات جهانی نروژ تیم بزرگسالان را همراهی می‌کرد اما نتوانست مدال طلا را کسب کند. حالا عموزاد در وزن ۶۵ کیلوگرم یکی از بهترین‌های جهان است که با برتری مقابل باجرانگ پونیا طلایی شد. عموزاد را دنبال کنید تا امسال با شرکت در رقابت‌های جهانی، حریفان را برای کسب طلا به چالش بکشد.

ایران مهمترین رقیب آمریکا برای سکوی نخست قهرمانی جهان

علی سوادکویی در وزن ۷۹ کیلوگرم به عنوان تهدیدی برای جردن باروز و هر کشتی‌گیر این وزن در جهان مطرح شده است. این کشتی‌گیر در جام یاشاردوغو با اختلاف یک امتیاز در کمتر از ۳۰ ثانیه نتیجه را به جردن باروز واگذار کرد. وی در مسابقات قهرمانی آسیا با ۳ برد موفق به کسب مدال طلا شد.

علاقمندان آمریکایی به کشتی رقابت محمدحسین محمدیان در جام متئو پلیکونه ایتالیا در سال ۲۰۲۰ را به خاطر می‌آورند که موفق شد کایل اسنایدر را شکست داده و در این جام به مدال طلا دست پیدا کند. وی در حالی که در المپیک توکیو از کسب مدال بازماند اما به نظر می‌رسد به فرم خود بازگشته و در مسیر قهرمانی آسیا با ۳۱ امتیاز کسب کرده طلا گرفت.

منبع: فارس
این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها