تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰

دیدار نساجی – مس کرمان؛ با حضور ۴۰ هزار تماشاگر!

با درخواست استانداری مازندران و موافقت استانداری تهران و شورای تامین، تعداد بلیت‌هایی که قرار است به تماشاگران نساجی در این بازی عرضه شود، افزایش یافت.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ورزش سه؛ در جلسات ابتدایی برگزاری این بازی قرار بود ۲۵ هزار بلیت برای این بازی فروخته شود که این تعداد در دو سه ساعت ابتدایی بلیت فروشی توسط تماشاگران نساجی خریداری شد با این توضیح که ۱۰ درصد از این تعداد سهم تماشاگران تیم مس کرمان بود.

به دنبال استقبال بیش از اندازه تماشاگران نساجی از بلیت‌های این بازی استاندار مازندران در تماس با استاندار تهران درخواست بلیت بیشتر برای این بازی را ارایه داد و از عالی ترین مقام اجرایی استان تهران خواست با توجه به کمرنگ شدن سایه کرونا و اینکه تماشاگران نساجی دوزهای واکسن را تزریق کرده‌اند، اجازه دهند تعداد تماشاگران بیشتری برای تماشای این بازی وارد استادیوم آزادی شوند و در نهایت با موافقت شورای تامین تعداد بلیت‌هایی که قرار است برای این بازی به تماشاگران عرضه شود به ۴۰ هزار افزایش پیدا کرد و به نظر می رسد بلیت‌های افزایش پیدا کرده هم در فرصت باقی مانده فروخته شود و  در نهایت دیدار نساجی در برابر مس کرمان با حضور ۴۰ هزار تماشاگر برگزار شود.

این بازی فردا شب ساعت ۲۰:۳۰ در استادیوم آزادی برگزار خواهد شد. استاندار مازندران دیدار نساجی در برابر استقلال را هم از نزدیک تماشا کرد و بعد از بازی بلافاصله در رختکن تیم نساجی حاضر شد و ضمن تبریک این برد برای بازیکنان نساجی پاداش نقدی در نظر گرفت.

سید محمود حسینی پور، استاندار مازندران ضمن تایید این خبر گفت: تا پایان در کنار تیم فوتبال نساجی که افتخار ورزش استان و یک سرمایه عظیم اجتماعی است، خواهیم بود و از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

منبع: ورزش سه
این مطلب برایم مفید است
۲ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها