تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰

نتایج رقابت‌ های هفته بیستم لیگ برتر والیبال

در چارچوب رقابت‌ های هفته بیستم لیگ برتر والیبال، تیم‌ های مقاومت یزد، شهرداری ورامین، سایپا تهران و لبنیات هرازآمل به برتری رسیدند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، در ادامه رقابت‌های هفته بیستم لیگ برتر والیبال، ۴ دیدار به صورت همزمان در شهر‌های میزبان برگزار شد.

مقاومت یزد ٣ - صفر هورسان رامسر

شاگردان علیرضا طلوع‌کیان در تیم مقاومت با امتیاز‌های ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۱۴ و ۲۵ بر ۲۲ هورسان را شکست دادند تا به دوازدهمین برد خود در این فصل از رقابت‌ها دست یابند و ۳۴ امتیازی شوند. تیم هورسان نیز چهاردهمین ناکامی خود را در این دیدار ۸۲ دقیقه‌ای تجربه کرد و با ۲۰ امتیاز در رتبه ۱۲ جدول باقی ماند.

شهرداری ورامین ٣ – یک پیکان تهران

تیم شهرداری ورامین موفق شد پیکان را شکست دهد. در پنجمین دیدار این هفته تیم‌های شهرداری ورامین و پیکان تهران در سالن شهید گل‌عباسی ورامین به مصاف یکدیگر رفتند که ورامین موفق به شکست سه بر یک پیکان شد.

تیم پیکان در ست نخست ۲۵ بر ۲۳ میزبان خود را شکست داد، اما در ست‌های دوم تا چهارم با امتیاز‌های ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۲۱ نتیجه را به شاگردان ساسان خداپرست در تیم شهرداری ورامین واگذار کرد تا هشتمین باخت خود را تجربه کنند. ورامین که در رتبه دهم جدول بود، با این برد، ۲۷ امتیازی از هشت برد شد، اما در رتبه دهم جدول باقی ماند.

سایپا تهران ٣ - یک پاس گرگان

تیم والیبال سایپا در نخستین مسابقه با سرمربی جدید خود (سهراب به‌نژاد) موفق به شکست پاس گرگان شد تا علاوه بر جبران شکست دور رفت، بازیکنان این تیم بعد از چهار شکست متوالی، انگیزه مضاعفی برای ادامه مسابقات کسب کنند.

پاس گرگان در ست نخست این مسابقه که در خانه والیبال تهران برگزار شد، ۲۵ بر ۲۱ میزبان خود را شکست داد، اما در ست‌های دوم تا چهارم با امتیاز‌های ۲۵ بر ۱۵، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۲۰ نتیجه را واگذار کرد تا یازدهمین شکست خود را تجربه کند. نارنجی پوشان نیز هفت برده شدند و با ۲۲ امتیاز یک پله صعود در جدول مسابقات را تجربه کردند.

لبنیات هراز آمل ٣ - صفر مس رفسنجان

در دومین مسابقه هفته بیستم لیگ برتر مردان تیم لبنیات هراز آمل در سالن پیامبر اعظم (ص) میزبان مس رفسنجان بود و موفق به شکست سه بر صفر این تیم شد تا شکست دور رفت در هفته هفتم مسابقات را جبران کند.

مس رفسنجان در این مسابقه در سه ست متوالی و با امتیاز‌های ۲۵ بر ۲۳، ۳۰ بر ۲۸ و ۲۵ بر ۲۱ نتیجه را به میزبان خود واگذار کرد تا تعداد ناکامی‌های این تیم نیز در عدد ۱۰ با برد‌ها برابر شود. نماینده آمل در این مسابقه به دوازدهمین برد خود دست یافت و ۳۴ امتیازی شد تا کمیته انضباطی درباره دیدار ناتمام این تیم برابر آذرباتری در هفته نوزدهم تصمیم‌گیری کند.

شهرداری ارومیه ۲ - ۳ آذر باتری ارومیه

تیم‌های شهرداری ارومیه و آذرباتری در ششمین مسابقه این هفته در سالن غدیر به مصاف یکدیگر رفتند و شاگردان رحمان رئوفی در تیم آذرباتری با شکست سه بر دو تیم شهرداری ارومیه فاتح شهرآورد این شهر شد و به پنجمین برد خود دست یافتند.

تیم شهرداری ارومیه در ست‌های سوم و چهارم ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۲۲ به پیروزی رسید و یک امتیاز از این مسابقه به دست آورد و ۳۷ امتیازی شد. اما آذرباتری با پیروزی در ست‌های اول، دوم و پنجم با امتیاز‌های ۲۵ بر ۲۳، ۲۷ بر ۲۵ و ۱۵ بر ۱۲ فاتح نهایی این مسابقه شد و به پنجمین برد خود در این رقابت‌ها دست یافت.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها