کد خبر 582598

پاندف در پایان فصل بازنشسته می‌شود

مهاجم تیم فوتبال جنوا اعلام کرد که دوران بازیگری‌اش تنها تا پایان فصل جاری ادامه خواهد داشت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، گوران پاندف مهاجم تیم فوتبال جنوا اعلام کرد که در پایان فصل جاری بازنشسته خواهد شد.

پاندف که 4 ماه پیش در رقابت‌های یورو با پیراهن مقدونیه شمالی به دوران بازیگری‌اش در رده ملی پایان داده بود، حالا تصمیم گرفته که به حرفه‌اش در رده باشگاهی‌های هم خاتمه دهد.

این بازیکن 38 ساله در 484 بازی‌اش در رقابت‌های سری A‌ ایتالیا 101 گل زده است. او در گفت‌و‌گو با نشریه کوریره دلواسپورت گفت: در ماه ژوئن دست از بازی کردن خواهم کشید. می‌خواهم به جنوا برای بقا در سری A کمک کنم و نمی‌توانم بدون محقق کردن این مأموریت بروم.

بازی بعدی پاندف و یارانش مقابل رم تحت هدایت ژوزه مورینیو است. آقای خاص در اینتر سرمربی پاندف بود و این دو در کنار هم موفق به کسب سه‌گانه قهرمانی در اروپا و ایتالیا شدند. این بازی همچنین اولین بازی جنوا با هدایت آندری شوچنکو است.

پاندف در این خصوص هم اظهار داشت: استخدام شوچنکو یک علامت مهم از جاه طلبی مالکان باشگاه است. من نمی‌‌خواهم درباره اخراج داویده بالاردینی بحث کنم اما شوچنکو با تیم ملی اوکراین نتایج خوبی کسب کرد. مورینیو؟ او کسی بود که نگاه مرا به فوتبال تغییر داد. 6 ماه بعد از پیوستن‌اش به اینتر از من خواست که به این تیم بروم و آنجا اتفاقاتی رخ داد که به نظر من یک رؤیا بود و همه شما هم می‌دانید که در آن دوران چه اتفاقاتی رخ داد.

ارسال نظر