کد خبر 582019

ستاره هایی که جام جهانی فوتبال را از دست دادند

فهرستی از ارزشمندترین بازیکنانی که جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ رو از دست دادند منتشر شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، پیکارهای مقدماتی راه یابی به جام جهانی ۲۰۲۲ در روزهای فیفادی برگزار شد و تعدادی از تیم ها جواز حضور در جام جهانی را کسب کردند و در این میان برخی تیم های دیگر راهی پلی آف شدند و تیم هایی هم از رسیدن به جام جهانی باز ماندند.

به گزارش دنیای ورزش تورنتو؛ به بهانه حذف بعضی کشورها از جام جهانی، فهرستی از بازیکنان و ستاره هایی که این تورنمنت بزرگ را از دست دادند منتشر شده است که ستاره های نام آشنا و گرانقیمتی در این لیست حضور دارند.

درصدر این فهرست، ارلینگ هالند بچه غول نروژی قرار دارد. نروژی ها در رقابت با هلند و ترکیه قافیه را باختند و از رسیدن به جام جهانی بازماندند تا هالند که قیمتی معادل ۱۵۰ میلیون یورو دارد بزرگترین ناکام باشد.

در رده دوم ستاره هایی که از رسیدن به جام جهانی بازماندند، یان اوبلاک ۲۸ ساله، سنگربان اسلوونیایی اتلتیکو مادرید که بارها بهترین بازیکن لالیگا شناخته شده است و در حال حاضر یکی از برترین دروازه بانان جهان به شمار می رود قرار دارد.

این سنگربان از نگاه ترانسفرمارکت قیمتی معادل ۷۰ میلیون یورو دارد.

جایگاه سوم را میلان اشکرینیار دیگر بازیکن اسلوونیایی که در حال حاضر در اینترمیلان عضویت دارد، به خود اختصاص داه است.

اشکرینیار قیمتی معادل ۶۰ میلیون یورو دارد.

دو بازیکن ساحل عاجی، فرانک کسیه با ۵۵ میلیون یورو و زاها با ۴۵ میلیون یورو ستاره های دیگری هستند که نتوانستند جواز حضور در جام جهانی را به همراه این تیم آفریقایی کسب کنند و ناکام ماندند.

تاپسوبا، اودگارد، په په، کیتا و هالر دیگر ستاره های ارزشمند ناکام در رسیدن به جام جهانی به شمار می روند.

5628549

 

ارسال نظر