کد خبر 580019

انتقاد سردار آزمون از لبنانی‌ها

سردار آزمون با انتقاد شدید از سبک بازی لبنان مقابل ایران گفت: فوتبالیست باید مرد باشد و خود را در زمین نشان دهد، نه اینکه با زمین افتادن و وقت کشی، دنبال نتیجه باشد.

سردار آزمون مهاجم تیم ملی فوتبال ایران که روز گذشته گل اول ایران مقابل لبنان را به ثمر رساند. او درباره اینکه قبل از بازی گفته بود نگران دیدار با لبنان نباشید، گفت: من خودم هم در دقیقه ۹۳ نگران شدم!

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از  ایسنا، آزمون با انتقاد شدید از سبک بازی لبنانی‌ها گفت: بازی مقابل این تیم‌ها واقعا سخت است چون نمی‌آیند که فوتبال بازی کنند، مثلا ما اگر بازی با کره را می‌باختیم، می‌گفتم نوش جانشان چون فوتبال بازی می کردند اما این تیم‌ها وقتی جلو می‌افتند، ادا و اطوار از خودشان در می‌آورند و ۶-۷ نفره در دفاع هستند؛ این یک نوع تاکتیک است اما اینطور تیم‌ها به جایی نمی‌رسند، حتی اگر ما را هم می‌بردند قطعا صعود نمی‌کردند. من معقتدم که فوتبالیست باید مرد باشد، نه این‌که در کوچک‌ترین برخورد بخواهد خودش را روی زمین بیندازد، پای خود را بگیرد و آمبولانس بیاید! فوتبالیست باید مرد باشد و در زمین خود را نشان دهد. نه اینکه با زمین افتادن و وقت کشی، دنبال نتیجه باشد.

وی افزود: وقت‌کشی و افتادن به نظر من خوب نیست، ما بازی‌های جام جهانی قبلی را دفاعی بازی می‌کردیم اما هیچوقت وقت‌کشی نمی‌کردیم. به مردم ایران برد را تبریک می‌گویم، اما این بازی افتضاح بود. البته منظورم این است ما همه تلاش خودمان را کردیم اما بازی نچسبید. دو گل به موقع زدیم. کریم انصاری فرد هم به موقع آمد زمین و هیچ کاری نکرد! (با خنده) البته شوخی می کنم. همه تلاش‌مان را کردیم.

تیم ملی فوتبال ایران با نتیجه دو بر یک لبنان را در وقت‌های تلف شده نیمه دوم شکست داد و با اقتدار در پایان دور رفت انتخابی جام جهانی در صدر جدول گروهش قرار گرفت. تیم ملی روز سه شنبه به مصاف تیم ملی سوریه می رود.

ارسال نظر

 • محمدرضا انصاری
  ۵ ۰

  سردار سلامت باشی گل به لبنان خیلی چسبید

 • محمدرضا انصاری
  ۵ ۰

  موفق باشی سردار

 • ناشناس
  ۶ ۰

  نام سردار برازنده توست. دوست داریم

 • ناشناس
  ۲ ۰

  دمشان گرم اگر وقت کشی نمیکردن پنج دقیقه نمیگرفت و ما به گل نمیرسیدیم

 • بهی
  ۲ ۰

  سردار عزیز موفق باشی با این مربی پخ که هیچی بلد نیست شما بازیکنان تونستین لبنان تیم درجه سه آسیا را ببرین ما موندیم مربی که از تیم رجه دو لیگ اخراج شده چطوری اومده مربی تیم ملی شده حتما بخاطر قیمتشه که فدراسیون نخواسته از جیبش زیاد خرج بشه وگرنه این در حد کمک مربیه ایرانم نیست