کد خبر 577928

بهترین بازیکنان آلمانی حال حاضر فوتبال جهان + عکس

آلمان به عنوان یکی از قطب‌های فوتبال جهان، بازیکنان توانمند و مستعدی در اختیار دارد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، آلمان همیشه یکی از قدرت‌های اصلی فوتبال جهان بوده است. ژرمن‌ها دومین تیم موفق تاریخ جام جهانی هستند. آن‌ها همچنین یکی از بهترین تیم‌های دنیا از ابتدای سال ۲۰۰۰ بوده اند.

البته آلمان پس از قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل دچار افت شد و در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ حذف شد. در یورو ۲۰۲۰ مانشافت در مرحله یک هشتم نهایی برابر انگلیس مغلوب شد، اما آلمانی ها اکنون امیدوارند که با هدایت هانسی فلیک دوران طلایی دیگری را تجربه کنند.

با این حال در همین دوران نه چندان خوب هم آلمان برخی از بهترین فوتبالیست‌های جهان را در اختیار دارد. بدون مقدمه بیشتر در این گزارش بهترین بازیکنان آلمانی حال حاضر فوتبال جهان را معرفی می‌کنیم.

۱- جاشوا کیمیچ - بایرن مونیخ

جاشوا کیمیچ یکی از بهترین بازیکنان چند پستی جهان است. او می‌تواند در دفاع راست و در هر جای خط میانی بازی کند. طی چند سال گذشته کیمیچ خود را به عنوان یکی از بهترین هافبک کناری‌های دنیا معرفی کرده است.

بازیکن ۲۶ ساله می‌تواند در خط حمله یا کار‌های دفاعی مشارکت کند و در هر ۲ به یک اندازه موثر باشد. او به دلیل سرعت بالا و قلدر بودن مشهور است که باعث می‌شود بتواند بازیکنان حریف را کنترل کند. بینش و هوش تاکتیکی کیمیچ، او را به یک بازیساز نخبه تبدیل می‌کند.

در فصل ۲۰۲۱_۲۰۲۰، کیمیچ در ۳۹ بازی برای باواریایی‌ها ۶ گل زد و ۱۴ پاس گل داد.

2

۲- توماس مولر - بایرن مونیخ

اگرچه توماس مولر فوتبالیستی نیست که بتوان از او به عنوان فوق ستاره نام برد، اما در دهه گذشته یکی از بهترین بازیکنان آلمان بوده است. مولر یکی از باهوش‌ترین فوتبالیست‌های جهان است.

او به عنوان مهاجم مکمل بازی می‌کند. مولر در یک سوم دفاعی حریفان به خوبی کار می‌کند و همین باعث می‌شود که او هر فصل تعداد قابل توجهی پاس گل بدهد.

مولر در رقابت‌های فصل ۲۰۲۱_۲۰۲۰، ۱۵ گل به ثمر رساند و ۲۴ پاس گل در ۴۶ بازی داد.

3

۳- تونی کروس - رئال مادرید

تونی کروس یکی از بزرگ‌ترین هافبک‌های قرن ۲۱ است. رئال مادرید با درخشش‌های او در خط میانی توانست قهرمانی‌های متعددی را در لیگ قهرمانان اروپا تجربه کند. کروس یکی از مهم‌ترین بازیکنان رئال مادرید در یک دهه گذشته بوده است.

تونی کروس یکی از بهترین پاسور‌های حال حاضر دنیا است که دارای مهارت فنی باور نکردنی و هوش تاکتیکی فوق العاده‌ای است.خلاقیت، قدرت دریبل زنی، توانایی زدن ضربات ایستگاهی و بازیسازی، کروس را به یکی از کامل‌ترین هافبک‌های جهان تبدیل می‌کند.

کروس تقریبا هر قهرمانی را که باید، تجربه کرده است. او یک قهرمانی جام جهانی، ۴ قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، ۳ قهرمانی در بوندسلیگا، ۲ قهرمانی در لالیگا و یک جام باشگاه‌های جهان را در کارنامه دارد.

4

۴- آنتونیو رودیگر - چلسی

توماس توخل در ژانویه ۲۰۲۱ هدایت چلسی را بر عهده گرفت. او بلافاصله خط دفاعی چلسی را به یکی از مستحکم‌ترین خطوط دفاعی جهان تبدیل کرد.

اقتدار، قدرت بدنی بالا، سرعت زیاد و تصمیم گیری‌های مناسب او را به یکی از بهترین مدافعان میانی لیگ برتر تبدیل کرده است. ارسال‌های دقیق او از جناحین، او را به یک دارایی بسیار ارزشمند برای چلسی تبدیل می‌کند.

چلسی به دنبال تمدید قرارداد رودیگر است، زیرا قرارداد کنونی او تابستان سال آینده به پایان می‌رسد.

5

۵- مانوئل نویر - بایرن مونیخ

مانوئل نویر یکی از بزرگترین دروازه بانان تاریخ فوتبال است و در حال حاضر کاپیتان بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان است. واکنش‌های او برای قهرمانی آلمان در جام جهانی ۲۰۱۴ بسیار مهم بود. او همچنین دستکش طلایی این مسابقات را به دست آورد.

پیش بینی و بازیخوانی عالی نویر را قادر می‌سازد تا با خروج به موقع از دروازه، تیمش را نجات دهد. او دروازه بان کاملی است که توپ گیری، خونسردی و تصمیم گیری‌های او مثال زدنی است.

در سپتامبر ۲۰۲۱، نویر به رکورد ۲۰۶ کلین شیت در بوندسلیگا رسید و از رکورد اولیور کان پیشی گرفت.

6

ارسال نظر