کد خبر 577918
رسانه‌های اسپانیا ادعای السد را رد کردند؛

بارسلونا به دنبال عدم پرداخت حق فسخ ژاوی

رسانه‌های بارسایی از اوضاع آشفته مالی بارسلونا نوشتند و مدعی شدند که این تیم نمی‌خواهد بند فسخ قرارداد ژاوی را به السد بپردازد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، باشگاه السد طی بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد که توافق با بارسلونا انجام شده و ژاوی قرار است سرمربی جدید آبی اناری ها شود.

4

البته السد اعلام کرد که باشگاه بارسلونا با پرداخت بند فسخ ژاوی می‌تواند او را به نیوکمپ بیاورد و این باشگاه پذیرفته که 5 میلیون یورو بپردازد.

با اینکه السد این ادعا را در فضای مجازی منتشر کرد ولی رسانه‌های بارسایی اعلام کردند که باشگاه نمی‌خواهد 5 میلیون یورو به باشگاه قطری پول بدهد.

اسپورت نوشت که بارسلونا به خاطر «فیرپلی مالی» نمی‌تواند حق فسخ قرارداد ژاوی به ارزش 5 میلیون یورو را بپردازد و می‌خواهد با ایده‌های دیگر با باشگاه السد به توافق برسد.

5

تیتر سایت بارسایی موندو دپورتیوو

6

تیتر روزنامه اسپورت در خصوص عدم توافق بارسلونا با السد / بارسلونا نمی‌خواهد بند فسخ قرارداد ژاوی را بپردازد

رسانه‌های اسپانیایی اعلام کردند که ژاوی قطعا سرمربی جدید بارسلوناست ولی باید دید در نهایت چه توافقی میان آبی اناری‌ها و شیخ‌های قطری صورت می‌گیرد. پیش از این گفته شده بود که برگزاری بازی دوستانه ایده اصلی بارسلونا برای رضایت قطری‌هاست ولی باید دید در ادامه چه اتفاقی رخ می‌دهد.

ارسال نظر