کد خبر 577162

ابطال انتخابات فدراسیون بدنسازی منتفی می‌شود؟

شاکی پرونده انتخابات فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام از شکایت خود پیرامون شرایط برگزاری این انتخابات انصراف داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، 10 ماه قبل بود که عبدالمهدی نصیرزاده به عنوان رئیس جدید فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام انتخاب شد. پس از برگزاری این مجمع انتخاباتی، کاوه درودی یکی از 3 کاندیدای حاضر که البته هیچ رأیی نیز کسب نکرد، اقدام به طرح شکایت از وزارت ورزش و جوانان درخصوص رأی رئیس هیئت استان اصفهان به خودش (حسین یارمحمدیان) کرد.

پس از گذشت 8 ماه از انتخابات، یعنی در شهریور سال جاری، شعبه 35 دیوان عدالت اداری در حکم بدوی خود، انتخابات فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام را باطل اعلام کرد.

این حکم و مهلت 20 روزه برای اعتراض وزارت ورزش باعث شد تا مسئولان آن دفاعیات خود را به دیوان عدالت اداری ارسال کند. البته پیش از آنکه رأی نهایی از سوی دیوان عدالت صادر شود، کاوه درودی به عنوان شاکی اصلی پرونده چند روز قبل با تنظیم نامه‌ای برای شعبه 28 دیوان عدالت اداری، اعلام کرد که از شکایت خود منصرف شده و ضمن تایید و پذیرش صحت انتخابات، خواستار مختومه شدن پرونده شده است.

با توجه به انصراف شاکی پرونده، به نظر می‌رسد دیگر مشکل خاصی وجود نداشته باشد و نصیرزاده می‌تواند بدون مشکل بر مسند ریاست باقی بماند. البته صحت انتخابات و عدم ابطال آن باید در حکم نهایی دیوان عدالت نیز به طور رسمی اعلام شود.

متن

متن دو

ارسال نظر