کد خبر 577048
اقتصاد آنلاین گزارش می دهد؛

شایعه قهر دو فوق ستاره / مسی با پیکه حرف نمی زند؟

خبرنگاران اسپانیایی پس از مصاحبه مسی نسبت به رابطه این بازیکن با جرارد پیکه با اظهاراتی عجیب واکنش نشان دادند.

به گزارش اقتصادآنلاین؛ صبح روز گذشته عکس مسی به روی جلد روزنامه اسپورت کاتالونیا رفت. این رسانه نزدیک به باشگاه بارسلونا مصاحبه‌ای تفصیلی با لئو مسی انجام داد و این بازیکن پس از گذشت 4 ماه جدایی از این تیم، در خصوص شرایط پاریس و بارسلونا صحبت کرد.

بخشی از صحبت‌های لئو مسی باعث شد تا خبرنگاران اسپانیایی جنجالی بزرگ به راه اندازند و با اظهاراتی بعضاً عجیب از شکرآب شدن رابطه این بازیکن با جرارد پیکه سخن بگویند. در قسمتی از این مصاحبه مسی در پاسخ به این سوال که با چه بازیکنانی در ارتباط است، اظهار داشت: "من بیشتر با آگوئرو صحبت می‌کنم که یکی از دوستان صمیمی من است. برخی اوقات با بازیکنان قدیمی مثل بوسی (بوسکتس) و جوردی آلبا صحبت می‌کنم."

خبرنگاران اسپانیایی به این صحبت واکنش نشان دادند که چرا مسی اسمی از پیکه نیاورده است.

ابتدا تونی خوان ‌مارتی در توییتی نوشت: مشخص است که رابطه لئو و جرارد مخدوش شده است. آیا آنها باز هم با هم صحبت می‌کنند؟ لوئیس ماسکارو، خبرنگار اسپورت هم از یک توطئه خبر داد و نوشت: لئو متوجه شده که پیکه به لاپورتا این اعتماد را داده که مسی باید برود. او به مدیریت بارسلونا گفته که اگر مسی از این تیم برود، هیچ مشکلی برای بارسلونا پیش نخواهد آمد. لئو مسی نیز وقتی این صحبت‌ها را شنیده بسیار از دست پیکه ناراحت شده و اختلاف این 2 ستاره بزرگ نیز به این علت است.

آلبرت ماسنو، خبرنگار دیگری از اسپورت نیز متنی در خصوص از بین رفتن رابطه پیکه و مسی نوشت و مدعی شد که 2 ستاره سابق بارسلونا اکنون با هم هیچ ارتباطی ندارند. این درحالی است که این دو بازیکن با سابقه از زمان کودکی و زمانی که عضو آکامی لاماسیا بوده‌اند، با یکدیگر رابطه صمیمانه ای داشته اند.

ارسال نظر