کد خبر 576411
اقتصاد آنلاین گزارش می دهد؛

ادعای عجیب سلطانی فر / او برای استقلال به مالزی نرفته بود؟

وزیر سابق ورزش و جوانان در حالی سفر به مالزی را تکذیب کرده که سال گذشته در مصاحبه‌ای از این سفر و جلوگیری از حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا صحبت کرده بود.

اقتصاد آنلاین - امیر جهانی؛ بعد از اینکه بارها عنوان شده بود مسعود سلطانی‌فر وزیر سابق ورزش و جوانان برای حل مشکل استقلال و جلوگیری از حذف این تیم به کوالالامپور سفر کرده اما او امروز این موضوع را در مصاحبه‌ای تکذیب کرد! وزیر ورزش و جوانان مدعی شده که هرگز برای استقلال و حتی پرسپولیس به مالزی نرفته است. او امروز در اولین مصاحبه بعد از کنار رفتن از وزارت ورزش گفت: طی ۳ سال گذشته نه سفری به مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) داشته‌ام و نه تعهدی در رابطه با تعیین وضعیت مالکیتی دو باشگاه  استقلال و پرسپولیس و شفافیت مسائل مالی آن‌ها داده‌ام.

این در حالی است که سال گذشته و در تاریخ 2 مرداد ماه وزیر ورزش وقت در مصاحبه‌ای اعلام کرده که برای حل مشکل استقلال به مالزی رفته است! او در این باره در مصاحبه‌ای که منتشر شده در 2 مرداد سال 1399 گفته: ما اگر مشکل پرسپولیس با باشگاه ترکیه‌ای را حل و فصل کردیم، برای حل مشکل استقلال هم ۴۸ ساعته به مالزی و مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا رفتیم تا این باشگاه از لیگ قهرمانان حذف نشود!

این تناقض عجیب در روزی که خبر حذف پرسپولیس و استقلال در بین رسانه‌ها و کاربران فضای مجازی دست به دست می‌شود به ابهامات اتفاقات رخ داده بیشتر از قبل افزوده است.

ارسال نظر