کد خبر 575365

نامه عجیب مدیران پدیده به دستیاران مهاجری + عکس

مدیران پدیده هرروز یکی از هنرهای عجیب خود را رو می‌کنند، به‌طوری‌که امروز با ارسال نامه‌ای به دستیاران سرمربی خواستار ارائه توضیحاتی برای غیبت غیرموجه‌شان شدند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، ظهر امروز پیش از آغاز تمرین پدیده، اکبر میثاقیان سرمربی جدید مشهدی‌ها به هادی عقیلی، سیروس سنگچولی و عماد مهاجری پیشنهاد ادامه همکاری داد که هر سه نفر اعلام کردند در اولین فرصت در این‌باره با وی مذاکره خواهند کرد.

میثاقیان هم در گفت‌وگو با خبرنگاران، تأکید کرد که به حضور هرسه این افراد نیاز دارد و از آن‌ها می‌خواهد به کادر جدیدش بپیوندند.

اما بلافاصله پس از خروج این سه مربی از محل تمرین، باشگاه نامه‌ای برای آن‌ها ارسال و در آن نوشته که غیبتشان از ۲۸ مهرماه غیرموجه است و باید در این‌باره توضیح دهند و تا فردا خودشان را به کادر فنی جدید معرفی کنند.

4

این در حالی است که رضا مهاجری و کادر فنی او از ۲۷ مهرماه که اعتصاب بازیکنان شروع‌ شده، هر روز در محل تمرین حضور داشته‌اند و از خودشان فیلم و عکس منتشر کرده و ‌حتی یک روز شامل غیبت موجه یا غیرموجه نشده‌اند. آن‌ها حتی بدون بازیکنان به فرودگاه هم رفتند که به خاطر عدم حضور معترضین، سفر به رفسنجان، لغو شد.

به نظر می‌رسد این نامه‌نگاری، ترفند مدیران پدیده برای فشار به این مربیان برای بازگشت به نیمکت تیم مشهدی است، کما اینکه اضافه کردن دستیاران میثاقیان برای باشگاه هزینه‌بردار و جدایی مربیان قبلی احتمالاً شامل شکایت و هزینه‌های بعدی است.

حالا مشخص‌ شده که اصرار مهاجری به حضور در محل تمرین چه بوده، چراکه در صورت غیبتش، احتمالاً چنین نامه‌ای هم در انتظار او بوده است!

ارسال نظر