کد خبر 574211

نویدکیا: سال گذشته بیشترین امتیاز را به نفت مسجد سلیمان دادیم

سرمربی تیم سپاهان گفت: فدراسیون به‌صورت کتبی محل و ساعت بازی فردا را به ما اطلاع نداد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس،  محرم نویدکیا امشب  در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر نفت مسجدسلیمان اظهار کرد: بازی در برابر نفت مسجدسلیمان بازی سختی است، سال گذشته ما بیشترین امتیاز را به تیم نفت مسجدسلیمان دادیم که در مسجدسلیمان باختیم و اصفهان با این تیم مساوی کردیم.

وی افزود: بازی هفته قبل این تیم را دیده‌ایم، این تیم با دوندگی بالا، یک بازی پرفشار در برابر پیکان انجام داد اما با تمرکز بالا تلاش می‌کنیم که بازی خوبی را انجام دهیم و بتوانیم امتیاز خوبی کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: ما سه روز است که تکلیفمان مشخص نیست و نمی‌دانستیم باید به کجا برویم، از فدراسیون و سازمان لیگ خواستیم به ما نامه کتبی بزنند که دقیقا کجا برویم‌ اما حتی حاضر نیستند که به ما نامه کتبی بزنند که بازی ما در اهواز یا مسجدسلیمان برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: به ما گفتند شفاهی اعلام می‌کنیم اما در فوتبال حرفه‌ای چیزی شفاهی نیست، این وضعیت از این فدراسیون با این دبدبه و کبکبه بعید است.

نویدکیا در پاسخ به سوالی در خصوص هماهنگی با مرزبان روی نیمکت تیمش، عنوان کرد: با مرزبان کاملا هماهنگیم و قبول دارم ویژگی‌های شخصیتی‌مان مکمل است.

ارسال نظر