کد خبر 556021

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

مددی: مذاکره با نکونام شایعه مضحکی است / رقم فروش قائدی محرمانه بود

احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص اتفاقات اخیر این تیم صحبت کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین؛‍ مددی ابتدا در خصوص فروش مهدی قائدی گفت: حدود ۱۰ روز مذاکرات فشرده با مقامات باشگاه شباب الاهلی امارات را بر اساس تصمیم و مصوبه هیات مدیره محترم و با تایید فرهاد مجیدی، سرمربی تیم فوتبال استقلال، در یک فضای کاملا حرفه‌ای برگزار کردیم. حقیقت امر این است که مهدی قائدی خیلی تمایل داشت که در فضای جدید و خارج از ایران به فوتبال ادامه دهد اما من هم می‌خواستم منافع باشگاه استقلال در این قضیه رعایت شود و به همین دلیل مذاکرات خود را با باشگاه الاهلی خیلی جدی ادامه دادیم. رقم قرارداد انتقال قائدی را نمی‌توانم بیان کنم چون محرمانه است اما فکر می‌کنم یکی از بالاترین رقم‌ها در فوتبال ایران است. از طرفی لازم می‌دانم که دوباره یاد آوری کنم که خود مهدی هم دوست داشت در خارج از کشور ادامه دهد و به نظرم فرصت مناسبی بود تا این بازیکن زمانی ترانسفر شود که برای باشگاه استقلال هم عایدی قابل توجهی داشته باشد.

 مدیرعامل استقلال در ادامه و در واکنش به شایعات مطرح شده درباره ارقام پیشنهادی به قائدی عنوان کرد: توصیه من این است که رویا پردازی را کنار گذاشته و در واقعیت کار کنیم. اسناد و نامه‌های ارسالی به باشگاه مشخص و قابل بررسی است اما عده‌ای به دروغ مدعی پیشنهادهای عجیب هستند که از آن‌ها می‌خواهم اسناد آن را منتشر کنند و در غیر این صورت باید پاسخگوی تشویش اذهان عمومی در مراجع مربوطه باشند.

وی درباره بازیکنان جذب شده به استقلال هم افزود: ما بر اساس لیست آقای مجیدی تا الان بازیکنان را جذب کرده‌ایم و با برخی از بازیکنان هم تمدید کرده‌ایم که حتماً هواداران در جریان قرار گرفته‌اند. مذاکرات ما با بازیکنان مختلف که در لیست آقای مجیدی هستند ادامه دارد و نامه نگاری‌های مربوطه هم درباره آن‌ها شده است و امیدوارم در روزهای آینده هم بتوانیم بازیکنان مد نظر ایشان را جذب کنیم.

مدیرعامل استقلال در خصوص وضعیت گابریل پین دستیار خارجی مد نظر فرهاد مجیدی هم صحبت کرد و گفت: ما قرارداد آقای پین را بعد از اصلاح موارد، مجدداً برایشان ارسال می‌کنیم اما حضور ایشان در ایران منوط به برداشته شدن قانون عدم جذب خارجی‌ها در لیگ ایران است. امیدوارم این قانون خیلی زود برداشته شود. در این رابطه با آقایان کامرانی‌فر، محمودزاده و بهاروند صحبت کردم و همه آن‌ها گفتند که منتظر ابلاغ هیات رییسه فدراسیون فوتبال در این خصوص هستند. 

وی درباره تمدید قرارداد حسینی با استقلال هم گفت: به هرحال این بازیکن با اخلاق و خوش استیل استقلال به باشگاه آمد و با ما توافق کرد. او در محیطی دوستانه با ما تمدید کرد و از او که فرزند استقلال است متشکرم.

مددی در پایان درباره شایعه مذاکره با جواد نکونام گفت: این هم ساخته و پرداخته اذهان مریض است و بالاخره منافع عده‌ای در استقلال به هم خورده که هر روز یک حاشیه می‌سازند. آنقدر این شایعه مضحک است که نمی‌دانم دقیقا چه بگویم. امیدوارم فقط هواداران حواسشان نسبت به این دروغ پردازی‌ها جمع باشد و تحت تاثیر قرار نگیرند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر