کد خبر 554145

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

انتقاد رییس جمهوری رواندا به شکست آرسنال!

رییس جمهور رواندا به شکست تیم آرسنال در فصل جدید لیگ برتر انگلیس واکنش نشان داد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از اسکای، در هفته اول مسابقات لیگ برتر انگلیس آرسنال مقابل برنتفورد که به تازگی به لیگ برتر صعود کرده با نتیجه دو بر صفر شکست خورد تا توپچی‌ها شروعی ناامیدکننده در مسابقات این فصل داشته باشند. بعد از این اتفاق پل کاگامه، رییس جمهوری رواندا که کشورش یکی از حامیان مالی توپچی‌ها محسوب می‌شود، با انتشار متنی از این نتیجه انتقاد کرد. کاگامه با انتشار توئیتی در این باره نوشت:

چی؟ شکست آرسنال به برنتفورد؟ برنتفورد مستحق برد بود و همین کار را هم کرد. جدای از نتیجه این بازی، آرسنال و هوادارانش نباید به چنین نتایجی عادت کنند... نه! این را به عنوان یکی از بزرگترین هواداران آرسنال می‌گویم. ایجاد تغییراتی که الزامی بوده، خیلی طول کشیده است. الان یک دهه است که آرسنال درگیر فراز و نشیب‌های فراوان است و بیشتر نشیب بوده تا فراز. واقعا نمی‌توانید برنامه‌ای بریزید که جواب بدهد؟ بخشی از این نتایج به عملکرد ما در بازار و بازیکنانی که می‌خریم تا برنامه را اجرا کنند، ارتباط دارد. با این رویکرد تغییری ایجاد نمی‌شود. نباید بهانه‌ها یا متوسط بودن را بپذیریم. تیم باید با هدف پیروزی، پیروزی و پیروزی ساخته شود. تا اگر شکستی اتفاق افتاد، غیرمنتظره باشد. مطمئنم همه ما می‌دانیم بیشترین مسئولیت روی شانه‌های کیست. امیدوارم آنها هم بدانند چه مسئولیتی دارند و آن را قبول کنند.

دولت رواندا از سال 2018 یکی از حامیان مالی باشگاه آرسنال است و قراردادی بیش از 30 میلیون پوند با این باشگاه انگلیسی بسته است و در ازای آن شعار "از رواندا دیدن کنید" روی پیراهن بازیکنان آرسنال نقش بسته است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر