کد خبر 516325
عجیب‌ترین بازیکن دنیا؛

فوتبالیست زنی که دائم رنگ عوض می‌کند! +عکس

بازیکن ۲۷ ساله تیم ملی فوتبال زنان انگلیس در چهار تیم لیگ برتر جزیره به میدان رفته است!

به گزارش  اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، الکس گرینوود بازیکن 27 سال تیم منچسترسیتی که سابقه کسب مدال برنز جام جهانی 2015 کانادا را دارد یک رکورد عجیب را در دنیای فوتبال به نام خود ثبت کرده است.

گرینوود برخلاف بسیاری از فوتبالیست ها که در شرایط خیلی خاص حاضر به پوشیدن لباس رقیب می کنند، عمل کرده است. در واقع او سابقه بازی در اورتون، لیورپول، منچستریونایتد و منچسترسیتی را دارد!

گرینوود از سال 2010 تا 2014 پیراهن اورتون را برتن کرد و 2016 راهی تیم رقیب یعنی لیورپول شد. با پیراهن لیورپول 32 بازی انجام داد و 5 گل زد اما دو سال بیشتر دوام نیاورد و این بار به تیم رقیب  قرمزها یعنی منچستریونایتد رفت. در یک سالی که برای تیم زنان یونایتد بازی می کرد 18 بازی انجام داد و 4 گل زد.

در سال 2019 الکس از لیگ جزیره خارج و راهی المپیک لیون پرافتخارترین تیم فوتبال زنان اروپا شد. او در این تیم فقط 11 بازی انجام داد و همین باعث شد تابستان به انگلیس برگردد. الکس این بار هم ترک عادت نکرد و به جمع دیگر تیم دشمن یونایتد پیوست؛ یعنی منچسترسیتی!

گرینوود از سال 2014 در تیم ملی انگلیس عضویت دارد و در 47 مسابقه سه گل برای سه شیرها به ثمر رسانده . او از سال 2010 تا پایان 2020 در 6 تیم باشگاهی بازی کرده است!

فوتبالیست زنی که دائم رنگ عوض می‌کند!/عکس

فوتبالیست زنی که دائم رنگ عوض می‌کند!/عکس

فوتبالیست زنی که دائم رنگ عوض می‌کند!/عکس

فوتبالیست زنی که دائم رنگ عوض می‌کند!/عکس

ارسال نظر