کد خبر 513729

تقاضای ۲۵۰ هزار یورویی اشکان دژاگه!

اشکان دژاگه بازیکن تیم فوتبال تراکتور تبریز برای پیوستن به تیم استقلال درخواستی کرده که با مخالفت آبی‌پوشان روبه‌رو شده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، اشکان دژاگه برای نیم‌فصل حضور در استقلال مبلغی حدود 200 تا 250 هزار یورو درخواست کرده است که مسئولان استقلال با این درخواست مخالفت کرده‌اند.

دژاگه، هافبک - مهاجم تیم فوتبال تراکتور تبریز در لیست استقلال برای پیوستن به این تیم قرار دارد. باشگاه استقلال با این بازیکن مذاکراتی را انجام داده، اما تقاضای مالی دژاگه فعلاً باعث عقب‌نشینی مدیران شده است. باشگاه استقلال به دژاگه اعلام کرده است که تنها به صورت ریالی قرارداد امضا خواهد شد و مبلغ نیز باید پایین‌تر از رقم پیشنهادی او باشد، چرا که دژاگه سن و سال نسبتاً بالایی دارد و دلیل ندارد باشگاه در نقل ‌و انتقالات هزینه زیادی داشته باشد.

دژاگه برای احیای خودش نیاز دارد در تیمی مثل استقلال خودی نشان دهد و با توجه به سن و سالش عجیب است که درخواست مالی زیادی به باشگاه خواهان خود می‌دهد.

قرار است مذاکرات بین استقلال و دژاگه امروز انجام شود و اگر این بازیکن خواسته‌های خود را کمتر کند، احتمال پیوستنش به استقلال زیاد خواهد بود، به خصوص اینکه باشگاه تراکتور با مشکلات مالی روبه‌رو شده است و به تازگی احسان حاج‌صفی کاپیتان تیم ملی با پرداخت پول رضایت‌نامه‌اش راهی سپاهان شد. 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر