کد خبر 512693

مزایده پیراهن میناوند و انصاریان +عکس

پیراهن امضا شده دو پیشکسوت فقید فوتبال ایران که چندی قبل از دنیا رفتند، به مزایده گذاشته شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، مراسم پویش نذر رهایی با هدف جمع‌آوری کمک‌های جامعه ورزش کشور برای آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد صبح امروز در سالن شهید سلیمانی فدراسیون هندبال برگزار شد. 

در این مراسم عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، حمید سوریان نایب رییس فدراسیون کشتی، محمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو، علیرضا پاکدل رییس فدراسیون هندبال، افشین ملایی رییس فدراسیون همگانی، مهدی میرجلیلی رییس سازمان بسیج ورزشکاران و دیگر مسئولان حضور داشتند. در مراسم اعلام شد که 200 زندانی جرایم غیر عمد با کمک‌هایی که از سوی جامعه ورزش جمع‌آوری شده بود، آزاد شدند. 

همچنین پیراهن علی انصاریان و مهرداد میناوند دو پیشکسوت فقید فوتبال ایران که چند هفته قبل در بازی دوستانه توسط پیشکسوتان فوتبال امضا شده بود، به مزایده گذاشته شد. قرار است این مزایده در برنامه «عصر جدید» ادامه پیدا کرده و در نهایت به بالاترین قیمت فروخته و مبلغ آن برای آزادسازی زندانیان غیر عمد هزینه شود.

میرجلیلی رییس سازمان بسیج ورزشکاران اعلام کرد که تعداد دیگری از ورزشکاران مدال‌های خود را در راستای کمک به آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد به مزایده گذاشته‌اند.

مزایده

بیشتر بخوانید
ارسال نظر