تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰

باشگاه پرسپولیس بیانیه داد

سایت رسمی باشگاه پرسپولیس نوشت:باشگاه پرسپولیس با صدور بیانیه‌ای از زحمات و غیرت سرخپوشان ایران و حمایت‌های هواداران متعصب پرسپولیس قدردانی کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، در این بیانیه آمده: ما به شما بازیکنان و اعضای تیم فوتبال پرسپولیس افتخار می‌کنیم. شما بازیکنان، با غیرت و توانایی بالای خود و کادرفنی با درایت و تدبیرش، در گذشته، قابلیت و شایستگی خود را به اثبات رسانده‌اید. پرسپولیس در حالی به فینال رقابت‌ها رسید که کمتر کارشناسی، پیش‌بینی این حضور را می‌کرد. این امر میسر نبود مگر با دانایی کادرفنی، توانایی بازیکنان، حمایت هواداران و روحی که در کالبد پرسپولیس بزرگ جریان دارد که با تقویت آن، بار دیگر عزم خود را جزم خواهیم کرد تا برای فتح لیگ قهرمانان خیز دوباره‌ای برداریم.

در این شرایط سخت کرونایی باید از میزبانی شایسته کشور قطر که امکان برگزاری رقابت‌ها را فراهم کرد، تشکر کنیم و به باشگاه اولسان هیوندای کره‌جنوبی که رقیب شایسته وقابل احترامی بود، پیروزی را تبریک بگوییم. خطاب به اعضای تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوییم؛ شما دست به کاری بزرگی زدید که با تمام کمبودها، ناملایمتی‌ها، سنگ‌اندازی‌ها، هیچ‌کس انتظار چنین توفیقی را نداشت.

ما، ملت ایران و فوتبال آسیا شاهد بودیم که شما چگونه با ایثارتان از اعتبار فوتبال ایران دفاع کرده و یک ‌بار دیگر خود را به بزرگ‌ترین رویداد باشگاهی آسیا رساندید. این نه یک پایان بلکه یک شروع دوباره به همراه تجربه‌های بیشتر است. در مقام باشگاه از هوادارن عذرخواهی می‌کنیم که با وجود تمام تلاشی که صورت گرفت، موفق به کسب عنوان قهرمانی نشدیم اما مقام قهرمانی غرب آسیا و نایب قهرمانی لیگ قهرمانان که جایگاه کوچکی در قاره پهناور آسیا نیست را در شب میلاد حضرت زینب (س) تقدیم شهدای مدافع سلامت و پرستاران عزیز می‌کنیم که در طول یکسال گذشته با جانفشانی خود، امیدبخش زندگی ایرانیان بوده‌اند.

بی‌تردید جدایی و در اختیار نداشتن چند بازیکن محروم و لغو بازی‌های لیگ و دور شدن از شرایط مسابقه تاثیر زیادی روی کارمان داشت، اما در مکتب پرسپولیس بهانه‌جویی جایی ندارد و ما در کمال ادب، از هوادران خود عذرخواهی می‌کنیم ‌و برای ساختن آینده بهتر تلاش خواهیم کرد. پرسپولیس به هواداران بی‌نظیر خود می‌نازد که خوب ‌آموخته‌اند و آموزاندند که ناامیدی در کار نیست. پرسپولیس هوادارانی دارد که دیگران در حسرتش هستند.

پرسپولیس در چهار فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا دو بار به فینال آسیا رفته و یک بار به نیمه‌نهایی رسیده است. در آستانه قهرمانی، از دستیابی به آن بازماندیم ولی کدام‌ یک از قهرمانان آسیا چنین تداومی داشته‌اند؟ این روند ادامه خواهد داشت.

پرسپولیس توانست در سخت‌ترین روزها و شرایط با موفقیت‌هایش امید را به اهالی فوتبال هدیه دهد. ما در سایه حمایت هواداران با قدرت بیشتر بازمی‌گردیم و برای دوره بعدی رقابت‌ها لحظه‌شماری می‌کنیم. ما قهرمان خواهیم شد، در تلاش بعدی، این جام را به خانه خواهیم آورد و به کلکسیون افتخارات فوتبال ایران، اضافه می‌کنیم.

این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها