کد خبر 478790

پیروزی نجات‌بخش برای رئالی‌ها +عکس

تیم فوتبال رئال‌مادرید در دیدار حساس مقابل اینتر به برتری سه بر دو دست یافت تا به شرایط خود در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا سروسامان دهد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، بامداد چهارشنبه از هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا ۶ دیدار همزمان برگزار شد و در مهمترین آن، رئال‌مادرید اسپانیا پرافتخارترین تیم این مسابقات از اینتر ایتالیا پذیرایی کرد و در پایان دیداری تماشایی و نفس‌گیر به برتری سه بر دو دست یافت.

رئال بازی را تهاجمی آغاز کرد و در دقیقه چهارم می‌توانست به گل برسد که ضربه «مارکو آسنسیو» را «سمیر هندانوویچ» به زیبای مهار کرد.

سپس نوبت به اینتر رسید که دو موقعیت گلزنی داشته باشد اما ضربه «نیکولا بارلا» و «لائوتارو مارتینز» به نتیجه نرسید.

در دقیقه ۲۵ اشتباه و پاس عجیب رو به عقب «اشرف حکیمی» موجب شد تا «کریم بنزما» در موقعیت گلزنی قرار گرفته و با از پیش‌روی برداشتن دروازه‌بان اینتر، موفق به گلزنی شود.

رئال تسلط کاملی بر روند بازی داشت و در دقیقه ۳۳ کرنر ارسالی «تونی کروس» را «سرخیو راموس» مدافع مادریدی‌ها که در اوج آمادگی قرار دارد با ضربه سر تماشایی به گل دوم میزبان تبدیل کرد.

بلافاصله اینتر واکنش نشان داد و پاس عالی «نیکولا بارلا» را «مارتینز» آرژانتینی درون دروازه رئال جای داد.

در نیمه دوم نماینده ایتالیا با حرکات حکیمی و بارلا عملکرد بهتری داشت و رئال را تحت فشار قرار داد تا شاید موفق به تغییر نتیجه شود.

در دقیقه ۶۸ غفلت مدافعان رئال و پاس مارتینز سبب شد تا «ایوان پریشیچ» اهل کرواسی گل تساوی اینتر را درون دروازه رئال جای دهد.

در ادامه «زین‌الدین زیدان» که کار تیمش را دشوار می‌دید، سه تعویض انجام داد که این اقدام سرمربی رئال، جواب داد.

در دقیقه ۸۰ پاس عالی «وینیسیوس» به «رودریگو» رسید و این مهاجم جوان با شوتی تماشایی گل سوم رئال را به ارمغان آورد تا تعویض‌های «زیدان» ثمربخش باشد.

در نهایت رئال به برتری سه بر دو رسید تا نخسین پیروزی خود در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا را جشن گرفته و چهار امتیازی شود و اینتر هم دو امتیازی باقی ماند.

در دیگر دیدارهای مهم، آتالانتای ایتالیا در برگامو پذیرای تیم مدعی لیورپول بود که این دیدار با برتری قاطع پنج بر صفر لیورپول به اتمام رسید.

«دیگو یوتا» که در ابتدای فصل به لیورپول پیوسته است در نیمه نخست عملکرد درخشانی داشت و دو گل برای نماینده انگلیس به‌ثمر رساند.

سپس در ابتدای نیمه دوم، «محمد صلاح» و «سادیو مانه» دو گل متوالی برای لیورپول به ارمغان آورده تا کار میزبان را تمام کنند.

در دقیقه ۵۳ «دیگو یوتا» پشت مدافعان آتالانتا صاحب توپ شد و هت‌تریک کرد تا عملکرد عالی خود را تکمیل کند. لیورپول با این پیروزی، ۹ امتیازی شد و در آستانه صعود قرار گرفت.

همچنین پورتوی پرتغال در ورزشگاه «دراگائو» مقابل مارسی فرانسه با ارائه نمایشی حساب شده به برتری سه بر صفر دست یافت و ۶ امتیازی شد.

«موسی مارگا»، «اولیویرا» و «لویس دیاز» برای میزبان موفق به گلزنی شدند.

«مهدی طارمی» که در ابتدای فصل به پورتو ملحق شده است بازهم نیمکت‌نشین بود و در دقیقه ۸۹ به میدان آمد.

همچنین، بایرن‌مونیخ آلمان مدافع عنوان قهرمانی در زمین سالزبورگ اتریش به برتری قاطع ۶ بر ۲ دست یافت و ۹ امتیازی شد.

شاگردان «هانسی فیلیک» در ۳ بازی اخیر خود در لیگ قهرمانان، موفق به ثبت ۱۲ گل شده‌اند تا آماری تحسین برانگیز را از خود برجای بگذارند.

نتایج دیدارها بدین شرح است

گروه A

سالزبورگ (اتریش) ۲ -  بایرن‌مونیخ (آلمان) ۶

جدول رده بندی

۱-بایرن مونیخ با ۹ امتیاز

۲-اتلتیکو با ۴ امتیاز

۳-لوکوموتیو با ۲ امتیاز

۴-سالزبورگ با یک امتیاز

گروه B

رئال‌مادرید (اسپانیا) ۳ -  اینتر (ایتالیا) ۲

جدول رده‌بندی

۱-گلادباخ با ۵ امتیاز

۲-رئال مادرید با ۴ امتیاز

۳-شاختار با ۴ امتیاز

۴-اینتر با ۲ امتیاز

گروه C

منچسترسیتی (انگلیس) ۳ -  المپیاکو (یونان) صفر

پورتو (پرتغال) ۳ -  مارسی (فرانسه) صفر

جدول رده‌بندی

۱-منچسترسیتی با ۹ امتیاز

۲-پورتو با ۶ امتیاز

۳-المپیاکو با ۳ امتیاز

۴-مارسی بدون امتیاز

گروه D

میتلند (دانمارک) یک -  آژاکس (هلند) ۲

آتالانتا (ایتالیا) صفر  -  لیورپول (انگلیس) ۵

جدول رده‌بندی

۱-لیورپول با ۹ امتیاز

۲-آژاکس با ۴ امتیاز

۳-آتالانتا با ۴ امتیاز

۴-میتلند بدون امتیاز

پیش از این نیز، لوکوموتیومسکو از روسیه برابر اتلتیکومادرید اسپانیا به تساوی یک بر یک رسید و مونشن‌گلادباخ آلمان در زمین شاختار دونتسک اوکراین به برتری قاطع ۶ بر صفر رسید.

ارسال نظر