کد خبر 403844

جدایی یک بازیکن از استقلال قطعی شد

تعطیلات زمستانی تیم فوتبال استقلال از روز گذشته رسما آغاز شد تا آبی‌ها به شکل عملی وارد فضای نقل و انتقالات شوند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، تیم فوتبال استقلال که نیم فصلی پر فراز و نشیب اما راضی کننده را پشت سر گذاشت و در مجموع علاقمندان و هواداران این تیم از بابت مباحث فنی تیم شان رضایت داشتند، از روز گذشته تعطیلات زمستانی‌اش آغاز شد تا مدیران مجموعه با نظر مستقیم استراماچونی وارد فضای نقل و انتقالات شوند.

در حالی که هنوز هیچ لیستی بابت ورودی و خروجی بازیکنان مشخص نشده است، اما جدایی یک مدافع از جمع آبی پوشان در نیم فصل دوم قطعی است. 

میلاد باقری مدافع میانی و ۲۵ ساله‌ای که در ابتدای فصل از مس کرمان به استقلال پیوست و در نیم فصل اول هرگز فرصت بازی نیافت، برای نیم فصل دوم از جمع آبی پوشان جدا خواهد شد تا در تیم دیگری شانسش را آزمایش کند.

همچنین مرتضی تبریزی نیز شرایط مشخصی ندارد و منتظر است تا تکلیف نهایی‌اش برای نیم فصل دوم مشخص شود. در حالی که آبی پوشان در فاز تهاجمی عملکرد خوبی داشتند و با ۳۳ گل بهترین خط حمله نیم فصل اول را در اختیار داشتند، تبریزی در گلزنی توفیقی نداشت و هیچ سهمی از گلهای زده این تیم ندارد تا نیم فصلی را توام با ناکامی تجربه کرده باشد و این در حالی است که این مهاجم فصل گذشته با ۵ گل بهترین گلزن آبی پوشان بود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری