{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 401580

سخنگوی وزارت ورزش زمان حضور سرمربی تیم فوتبال استقلال در تهران را اعلام کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، درحالی که سرپرست باشگاه استقلال تاکید کرده هنوز یک مورد دیگر از درخواست های استراماچونی برای حل مشکلاتش باقی مانده و باید در مورد کاهش مدت قراردادش هم تصمیم گیری شود، سخنگوی وزارت ورزش زمان حضور این مربی ایتالیایی در تهران را مشخص کرد. 

براساس خبری که مازیار ناظمی در صفحه شخصی خود اعلام کرده، آندره استراماچونی روز جمعه به ایران خواهد آمد. وی در این مورد نوشت:« به طلوع استراماچونی نزدیکیم. به خاطر تحریم پول نقد را بردیم کنسولگریمان در استانبول و از آنجا به سفارتمان به ایتالیا و حسابی که آقای استراماچونی معرفی کرد و به محض اعلام وصول، بلیت به تهران و جمعه منتظرش هستیم. ۴۸ ساعت پرماجرا داشتیم. از وزارت خارجی و پرونه سفیر ایتالیا ممنونیم.»

ارسال نظر

  • محدعلی عبدالی سوسن
    ۰ ۰

    اینقدر د‌وروغ از این مسیولین ورزش شنیدیم که اگر سرمربی استقلال (استرا)روز سنبه روی نیمکت استقلال ببینیم بازهم میگیم ماکت است ،میگم ،وقتی حرفی را میزنید ،وعکس انرا عمل میکنید وجدانتان بدرد نمی ابد ؟وقعا از خدا هراسی ندارید ؟دروجود شما چه چیزی وجود دارد ،که شمارا وادار ب دروغ گفتن میکند ،بابت ان هم مزایا دریافت میکنی ،که هر دروغ برركتر باشد ،مزایا حاصل از ان بیشتراست ،خدا لعنت کند براین پول کثیف ،!

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری