کد خبر 401219

پول به حساب استراماچونی واریز شد

باشگاه استقلال تهران پس از جلسه امروز خلیل زاده و وکیل استراماچونی، پول مدنظر این سرمربی ایتالیایی را واریز کرده است. مشکل اصلی سرمربی ایتالیایی روند انتقال پول از سوی باشگاه استقلال به حساب او بوده که در دیدار امروز مجددا مورد بررسی قرار گرفته است تا اشتباهات گذشته صورت نگیرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایلنا، اسماعیل خلیل زاده، رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال تهران که به تازگی به سمت سرپرستی مدیرعاملی باشگاه منصوب شده است یک روز پس از سفر به ترکیه بعدازظهر امروز با وکیل آندره آ استراماچونی دیدار کرد.

مذاکرات اولیه بین طرفین صورت گرفت و روند مذاکرات دقیق و منظم پیش رفته است تا نگرانی از این بابت وجود نداشته باشد. مشکل اصلی سرمربی ایتالیایی روند انتقال پول از سوی باشگاه استقلال به حساب او بوده که در دیدار امروز مجددا مورد بررسی قرار گرفته است تا اشتباهات گذشته صورت نگیرد.

پس از مذاکرات طرفین پولی که قرار بود استراماچونی از استقلال دریافت کند با حسابسش واریز شد و باید منتظر اقدام سرمربی باشیم که طی 72 ساعت اخیر اعلام کرده بود در صورت برطرف شدن این مشکل حاضر است با اولین پرواز به تهران بیاید.

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر