کد خبر 389270
استراماچونی:

خبر بد امشب مصدومیت شجاعیان بود

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت:‌ خبر بد بازی امشب مصدومیت شجاعیان بود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، آندره استراماچونی بعد از پیروزی 4 بر صفر و پس از حضور در نشست خبری دوباره در میکسدزون در جمع خبرنگاران حاضر شد و اظهار داشت: کمی نگران بودیم زیرا از یک بازی حذفی و سخت به این بازی رسیده بودیم و معمولاً در بازی‌های خارج از خانه‌مان تا الان خوب نبودیم. ولی بازیکنان خیلی زود شروع کردند و توانستیم خودمان را به دروازه حریف برسانیم. فکر می‌کنم این یک شروع خوب بود زیرا هم توانستیم کلین‌شیت کنیم و هم یک قدم رو به جلو برداریم.

وی در مورد تعویض اجباری شجاعیان گفت:‌ این خبر بد امشب بود. متأسفم، شجاعیان یک بازیکن خیلی مهم برای استقلال است. قبلاً هم یک مصدومیت داشت تا قبل از انجام آزمایشات من نظری نمی‌توانم بدهم فقط امیدوارم که مصدومیتش خیلی شدید نباشد. 

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد گل نخوردن استقلال در اولین بازی لیگ گفت:‌ این برای ما خیلی مهم بود زیرا بازی خیلی هجومی انجام دادیم و پاس‌های کوتاه دادیم. این مدل بازی کردن ممکن است گاهی به حریف فرصت‌های خطرناکی بدهد ولی در دو بازی لیگ و حذفی کلین‌شیت کردیم. 

وی در مورد بخشیده شدن محرومیت عارف غلامی گفت: در تمرینات روی شرایط گلزنی در ضربات کرنر کار کرده بودیم و این اولین باری است که توانستیم با کرنر گل بزنیم. این گل برای عارف غلامی و همچنین زننده ضربه کرنر خوب بود. غلامی بازیکن مهمی از نظر تاکتیکی برای ما است و در حرکات هجومی از کناره‌ها اضافه می‌شود. مهم است که ما فوتبال خوبی بازی می‌کنیم و باید بهتر هم بشویم.

ارسال نظر